Sari la conținut
Forum Roportal
caradin

Probleme pe penis: o umflatura rosiatica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o problema acu cateva saptamani mi-a parut un fel bubita ca si cum m-ar fi intepat un tantar, care mai apoi s-a umflat si este rosiatica, are cam 0.5 diametru daca apas putin mai tare pe ea ma ustura putin.Care e problema?E ceva ffff grav? sau putin grav? trece sau necesita ingrijiri speciale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sugerez un medic dermato venerolog,poate pe dr catalin popescu de la colentina daca esti din bucuresti,pentru ca nu trebuie trecut asa usor peste.du-te si fa un consult si gata cu grijile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm din cate am citit pe diferite site-uri parca ar fi sifilis sper sa nu fie

la ce doctori mai pot merge prin bucuresti? ca ma cam jeneaza buba asta pe penis :|

e bine ca nu am mai avut un contact sexual cu vreo fata de vreo 3 luni ... dar trebuie sa vb si cu ea despre asta

am facut o pauza ca sa asteps sa vad ce este ceea ce am si sa nu risc sa infectez si pe altii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmmmm din cate am citit pe diferite site-uri parca ar fi sifilis sper sa nu fie

la ce doctori mai pot merge prin bucuresti? ca ma cam jeneaza buba asta pe penis :|

e bine ca nu am mai avut un contact sexual cu vreo fata de vreo 3 luni ... dar trebuie sa vb si cu ea despre asta

am facut o pauza ca sa asteps sa vad ce este ceea ce am si sa nu risc sa infectez si pe altii

foarte bine ai facut..eu nu m-am aruncat la un diagnostic desi l-am banuit.cei mai buni doctori in domeniul asta sunt la spitalul colentina,dna dr olga simionescu iara mai e buna sau dr shavlosky(sper ca nu i-am gresit numele)dar ma gandeam ca-ti e mai usor ca baiat sa mergi la un medic de sex masculin 8)

si e neaparat nevoie sa mergi impreuna cu prietena ta la consult si daca e nevoie de tratament sa nu faceti rabat ca se vindeca usor sifilisul si eviti complicatiile de mai tarziu.bafta multa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu vad ca nu ar fi nimic grav, ce a fost s-a spart si a iesit sange din el acu e mult mult mai mic si o gaurica pe unde a iesit sangele cred ca a fost furunc ceva :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colpita o fac doar femeile? pt ca am cautat p net si am gasit numai fete care au colpita

 

"Colpita este o boala a aparatului genital femeiesc, ea mai purtand numele si de vaginita. Aceasta afectiune ginecologica se manifesta de obicei prin inflamatii ale vaginului, inflamatii care pot cuprinde si vulva (vulvo-vaginite). Aparitia colpitei se datoreste contactarii unor germeni, gonococi sau ciuperci. Cea mai intalnita forma a colpitei (vaginitei) este aceea rezultata in urma contaminarii cu Trichomonas."

 

deci nici vorba sa fi avut eu colpita 8) la baieti ce ar putea fi?

Editat de caradin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza ca s-a spart si e foarte improbabil sa fie doar un furuncul,mai ales acolo.de aia tot insist sa te vada un medic,mergi intr-o dimineata cu trimitere de la medicul de familie si te rezolva!e asa de greu?ti-e teama?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sec si eu am aceeasi problema numa ca ieri mi-o aparut

zici ca se sparge? ce bine ca pisca ca naiba :flowers: e cam ciudat ca in aceeasi perioada am si eu si e asa naspa

oare e aceeasi problema?

Editat de Ticcaso

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×