Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Defectele fetelor vazute de baieti.....si vice versa :)(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt de acord cu baietii - la general. pe langa vorbesc mult + repetat . adica :

"ea: am fost la magazin si am vazut o poseta, oau....

el: ce culoare era

ea: rosu cu alb

el gandeste: gata am cadou de ziua ei.

ea gandeste: iar nu ma baga in seama

ea: m-am intalnit cu sora ta.

el: ce mai face?

ea: a venit pe la noi in oras si am fost cu ea la magazin si am vazut o poseta, oau...."

 

un alt defect este lauda. bine inteles ca toata lumea se lauda dar nu ca voi femeile. exemplu:

"ea: vai draga ce obosita sunt azi.

el: de ce?

ea: pai, am venit de la lucru si am spalat trei masini de haine.

el: vai ce harnica ai fost!

ea gandeste: doamne ce mult am citit de cand am venit de la lucru, mai am 25 pagini si este gata cartea.

el gandeste: daca traiam acum 50 de ani dupa atatea haine spalate si HERCULE adormea instantaneu"

 

personajele de mai sus nu sunt reale. orice asemanare cu realitatea este pur intamplatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la ce a zis fiecare in parte, si majoritatea au zis ca fetele vorbesc mult. Eu sincera sa fiu, n-am avut niciodata obiceiul asta, de a vorbi mult, ba chiar am fost "cea care asculta" decat cea care vb mai mult intr-o relatie. Asta este firea mea, nu-mi place sa vb mult, imi place sa analizez si sa ascult. Acuma nu va ganditi ca sunt si genul care e muta si scoate un cuv cu clestele. 8) imi place sa imi pastrez si un aer misterios, asa zic ca e frumos la o fata. 8)

Daca stau sa ma gandesc nu numai femeile se lauda, asa cum a specificat si dorinand 8) , am intalnit pers care vrand sa dea gata o fata fac din tantar armasar si explica cu zel si pasiune ce au facut ei in X situatie, asteptand sa vada reactia fetelor si un cuvant de lauda sau incurajator. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... baby'girl - exceptia care intareste regula.

 

va uitati la animal planets :?: exista multe emisiuni in care arata comportamentul pasarilor in momentul imperechierii. pasaroiu (pasare mascul) incepe un dans in care se tot umfla in pene in jurul femelei. acest lucru se poate vedea si la om, masculul care se lauda in fata fetelor, pentru a-si arata calitatile si pentru a impresiona ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da vorbesc mult e foarte adevarat .. dare ceva normal si e un lucru pe care barbatul trebuie sa il invete, asi asculta iubita ... anyway cine vrea sa inteleaga mai multe despre comunicarea dintre femei si barbati ii recomand sa citeasca cartea .. barbatii sunt de pe marte femeile de pe venus si mai vedem apo

i :pee hugz and caisses

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va uitati la animal planets

 

In primul rand (fara suparare) animalele nu traiesc pe mai multe planete :twisted: :twisted: :twisted:

 

2. Trebuie sa recunoasteti, fetelor, ca daca nu sunteti bagate in seama, faceti spume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dorinand, daca ar fi sa ne luam dupa ultimele tale doua posturi, este incriminata femeia, apoi barbatul. Parerea mea e ca sunt amandoi la fel din punct de vedere psihic.

Teoria mea este ca totusi baietii sunt mai fraieri, lumea e condusa de femei. Si nu prea vad sa se schimbe curand asta. Asa ca a discuta despre defectele fetelor este putin profan, atat timp cat baietii sunt cei respinsi in marea majoritate a cazurilor.

Asta nu inseamna ca acest thread este degeaba 8)

 

pe.sa. teoria nu inseamna regula, mai ales odata ce este constientizata 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baietii fac orice pentru o fata chiar daca aceasta urmareste numai banii, deci da, baietii sunt "dominati" de femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mare defect al femeilor ? Indiscutabil, prostia ! Atentie, nu lipsa de cultura generala, ci prostia ! Din pacate, am cunoscut o sumedenie de specimene care "aveau in dotare" aceasta "calitate" . Desigur, asta nu inseamna ca nu am intalnit si reversul medaliei, adica femei inteligente, hotarate, simpatice, sa.am.de. Dar in principal cred ca marele defect al femeilor (si de ce nu si al barbatilor) este... prostia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... In primul rand (fara suparare) animalele nu traiesc pe mai multe planete :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

... ai vazut sau cel putin ai auzit de renumitul film "Planeta Maimutelor" :?: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×