Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Defectele fetelor vazute de baieti.....si vice versa :)(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am vazut ca tot ati inceput sa dezvoltati ideiile , deci pe mine ma doare undeva de ele , la varsta mea , toate fetele sunt la fel , aproape , in mare toate vor prieteni mai mari si toti stiti de ce , mai greu gasesti o fata mai mare sasi faca un prieten mai mic :) , cum sunt eu , restu cuym vam zis vor prieteni mai mare bla bla bla ........................... defecte :

 

1. Vorbesc mult si prost

2. Unele merg pe interes

3. Sufera de impresii

4. Daca n-ai bani nu te mai intalnesti cu ele

5. Putine sunt care sunt cu adevarat "destepte" care nu se dau la alte chestiui

 

 

momentan mie lene sa mai scriu :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..defectele femeilor (ma refer doar la femeia din cuplu) sunt scoase in evidenta de un partener de calitate..reciproca...un partener modest va face din ea o femeie cu mai putine defecte...deci..trebuie sa acceptam ceea ce avem, atunci cand stim ca a fost alegerea noastra...a gasi defecte este mult mai usor decat sa fim toleranti !!!

 

eu ma simt "dependent" de femei ..asa ca eu le caut calitatile, punandule in valoare...si incercand sa tolerez defectele ! (in masura bunului simt :winca: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subscriu la cele spuse de Spider...bai fratilor,cand scrieti,mentionati si voi ''in general...''pentru ca nu toate femeile intra in ''general'',nu???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la i g i u sa: VORBELE TALE SUNT PLINE DE ADEVAR!!!

Mai mult decat atat ce mai vreti? A spus tot ce putea fi spus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cumva la i g i u sa,Andrei ati dat peste o fata care sa aiba toate aceste defecte?Pentru ca tu unul la i g i u sa ai vorbit ca si cum ar fi fost ''din experienta''...iar u,Andrei la-ai aprobat in totalitate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar toate la o fata .... nu.

Dar majoritatea defectelor le au toate fetele.

Si cel mai rau defect: VORBESC MULT !!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un timp te inveti sa-i raspunzi cu "da, draga" (era si un banc pe tema asta). Mai nasol e cand iti cere sa-i reproduci ce a zis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceleasi persoane din perspective diferite... apar ca persoane diferite. O fata care te place va face totul pentru tine si o va face usor pentru tine ca voi sa fiti impreuna. Va fi punctuala, atenta la micile detalii... pentru ca stie ca asa o poti aprecia mai bine.

O fata care n-are nici cel mai mic interes pentru tine se va juca ... te va atrage spre ea si te va indeparta. Atunci zic barbatii ca femeile sunt de neinteles... nimic mai fals 8)

Ideea e ca defectele nu tin toate de personalitate ci poate mai mult de respectul pe care il manifesta ea fata de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×