Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Steaua din ce in ce mai violenta.

Postări Recomandate

Steaua a fost si a ramas ce a fost. Tembelii astia au legatura cu galatiul,cu oile,cu lipsa de civilizatie,cu badaranismul..cu orice numai cu Steaua nu.Ce fac ei cu Steaua acum se numeste viol,chiar daca victima pare ca accepta.Treaba de conjunctura si de unghiul de unde stai si privesti... asa ca... :hi:

 

dak stai bine sa te gandesti tembelii astia au adus jucatori si datorita lor ne-am calificat in cl si care e pb ta dak se ocupa cu oile datorita lui ai tu ce manca , btw statusul tau e valabil si pt tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sanctionate mai sever astfel de comportamente. Nu se face asa ceva la nivelul la care cred ei ca au ajuns. Am vazut ca Becali s`a mai linistit in ultimul timp, ar fi cazul ca si Meme sa faca la fel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Steaua e din ce in ce mai violenta."

 

 

Hai zi "zau" cu limba intre dinti...si Rapidul cum e?! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mihai Stoica continua cu injuriile si amenintarile iar Carlos a luat-o pe urma lui cu bataia.

Ce e de facut? :yes: :) :Pe :)

Din cate stiu eu, dumneata esti rapidist, deci ai ceva motive personale "in spate" ca sa deschizi asemenea subiecte. Oameni buni, pt asemenea dezbateri e nevoie de persoane impartiale. Eu sunt stelist si pot spune si eu ca clubul Rapid, desi cu un staff mai putzin violent, are alte defecte, poate mult mai mari decat au cei de la Steaua. :flowers: Nea Gigi, MM Stoica, Radoi si (mai nou) portarul Carlos ies in fatza, fac scandal si sar la gat in timp ce Copos si Lucescu jr....tac si sapa. :)

 

Si sa nu omit sa Steaua joaca deja in Liga Campionilor! Pe 13 sept. are meci cu Dinamo Kiev! Multa bafta! Deci s-a ridicat chiar datorita "taranilor, maimutzelor, tembelilor si derbedeilor" de la conducere! :) Mai trist este ca-si pierd vremea cu asemenea frecusuri iar in momentele astea le-as sugera sa-si aduca aminte ca totusi au ajuns undeva sus cu echipa iar asta ii va face sa-i priveasca mult mai detasat si relaxat pe dusmani. Stiti voi: maidanezii latra de pe margine, Maybach-ul merge inainte!.

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu eu, dumneata esti rapidist, deci ai ceva motive personale "in spate" ca sa deschizi asemenea subiecte. Oameni buni, pt asemenea dezbateri e nevoie de persoane impartiale. Eu sunt stelist si pot spune si eu ca clubul Rapid, desi cu un staff mai putzin violent, are alte defecte, poate mult mai mari decat au cei de la Steaua. :flowers: Nea Gigi, MM Stoica, Radoi si (mai nou) portarul Carlos ies in fatza, fac scandal si sar la gat in timp ce Copos si Lucescu jr....tac si sapa. :yes:

 

Si sa nu omit sa Steaua joaca deja in Liga Campionilor! Pe 13 sept. are meci cu Dinamo Kiev! Multa bafta! Deci s-a ridicat chiar datorita "taranilor, maimutzelor, tembelilor si derbedeilor" de la conducere! :) Mai trist este ca-si pierd vremea cu asemenea frecusuri iar in momentele astea le-as sugera sa-si aduca aminte ca totusi au ajuns undeva sus cu echipa iar asta ii va face sa-i priveasca mult mai detasat si relaxat pe dusmani. Stiti voi: maidanezii latra de pe margine, Maybach-ul merge inainte!.

bravo frate , frumos discurs in special ultima parte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bravo frate , frumos discurs in special ultima parte :yahoo:

Ok, ms. Intre timp, Steaua a castigat fara drept de apel meciul cu Dinamo Kiev pe care i-a ingenunchiat cu 4 la 1 iar martea aceasta atacam urmatoarea tzinta: Olympic Lyon ! P-ana acum s-a spus ca aproape tot ce tine de Steaua miroase a violentza, impulsivitate si incultura, ei bine daca vom castiga si urmatorul meci important ce veti mai spune?! Ca suntem animale sau canibali sau ca MM e un monstru :crazy:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oca, ms. Intre timp, Steaua a castigat fara drept de apel meciul cu Dinamo caiev pe care i-a ingenunchiat cu 4 la 1 iar martea aceasta atacam urmatoarea tinta: Olympic Lyon ! pe-ana acum sa-a spus ca aproape tot ce tine de Steaua miroase a violenta, impulsivitate si incultura, ei bine daca vom castiga si urmatorul meci important ce veti mai spune?! Ca suntem animale sau canibali sau ca MM e un monstru ;)

 

zi repede un pronostic , fa-la favorabil pentru noi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×