Sari la conținut
Forum Roportal
AdiM

Propuneri pentru Roportal

Postări Recomandate

Va propun ca, la fiecare tematica unde este cazul (care acopera un anumit domeniu) sa creati o topica sau o rubrica despre evenimente in domeniu. De pilda, eu sunt activ in sectiunea de Astrologie si paranormal, si as avea lucruri de povestit despre conferinte, simpozioane, congrese, tabere, cursuri, din domeniul astrologiei, pentru astrologi si pentru cine e pasionat de astrologie. O asemenea rubrica ar fi utila in orice domeniu pentru anuntarea de evenimente din acel domeniu si apoi pentru relatarea impresiilor celor care au participat la ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa faca ceva cu religiile ca-mi stau ca o galusca-n gat !!! Sint prea multe teme fara rost incepute !!!

 

 

Daca se deschide o tema, sa fie bine conturata si verificat de moderatori inainte sa fie postata !!! altfel intrebarea fiecarei persoane devine un topic si uite ce s-a intimplat si aici !!! se repeta ideile .....

 

S-a pierdut "forumul" demult. N-are suflet decat flacari palaind grupul, doar parere personala !!!

 

Nu este un loc pentru Stiri !!! ceea ce este foarte important. Am observat ca dupa o saptaman a aparut desigur un topic pentru razboiul din Liban !!! Pentru "Evenimente Majore" trebuie prim loc ca nu numai cu pene albastre se scrie totul !!!

 

Temele negative sa se restringa sub "Dark Side" despre viol si ma sinucid, viata dupa moarte !!! efectele sectelor ???

 

 

Spor la treaba !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut o categorie Evenimente unde se pot anunta targuri, expozitii, concerte etc.

 

Voi vorbi cu moderatorii de la religie si se rezolva.

Exista o categorie Stiri. Nu e suficient de vizibila?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stimate ROPORTAL!

Pe alte forumuri cand un user te agaseaza cu postarile sale,ai posibilitatea de a-l ''ignora''printr-un simplu ''click''

Pentru mine(si nu numai)dar in special pentru moderatori ar fi un lucru util.De asemeni pe alte forumuri ''trolii''sunt banati de la inceput si definitiv.

Dan-Gabriel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In "Panoul meu", sectiunea din dreapta "Optiuni", exista optiunea "Administrare Utilizatori Ignorati".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o problema,de cate ori ma loghez,uneori si de cate trei ori pe zi,sunt anuntat ca ultima data cand am vizitat forumul este 06 august 2006,ora 7,07 PM.Pai de atunci am mai fost pe aici de vreo 20 de ori.

Ce se intampla?

Cu respect,Acelasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai am o problema,de cate ori ma loghez,uneori si de cate trei ori pe zi,sunt anuntat ca ultima data cand am vizitat forumul este 06 august 2006,ora 7,07 PM.Pai de atunci am mai fost pe aici de vreo 20 de ori.

Ce se intampla?

Cu respect,Acelasi.

 

Poate asta este motivul pentru care nu toata lumea a primit mail-ul.

O sa incerc sa gasesc de unde vine problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine mi-a sters topicul care era imi era dedicat?? Adica ma baga si pe mine Duna in seama si voi...??? :D :doh: :yes: :o: ..cu ce drept..era pus la bla bla bla..pe cine a deranjat?? :- ..dupa ce suntem balbaiti :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In "Panoul meu", sectiunea din dreapta "Optiuni", exista optiunea "Administrare Utilizatori Ignorati".

 

 

Si in panoul meu. :flowers:

 

Uneori dispare "Edit", butonul. :flowers:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×