Sari la conținut
Forum Roportal
royalycalin

Nu e chiar o moda, dar e pentru metalici!

Postări Recomandate

Mersi mult de raspuns Monel. Ma mir ca mai traieste cineva pe forumul asta. Tie si frica sa mai vorbesti.Pa! :yahoo:

 

 

nu ii baga in seama pe cei rautaciosi ,asa sunt ei ,si eu m-am lovit de unii dintre ei ,dar asta e.sunt ok creatiile ,asta te reprezinta pe tine ,deci nu ai de ce sa iti bati capul cu cei care nu pot accepta persoanele din jurul lor asa cum sunt. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

royalycalin? de ce te ambalezi atat?ai asteptat barfe! frate, barfele sunt si de bine si de rau! fiecare se exprima cum poate! poate pentru tine inseamna arta! mie personal nu-mi place!de ce sa porti la un show o armura modelata in chip de haina? iti apreciez munca! si atat! nu o lua in nume de rau! asta e pararea mea! precizeaza daca nu vrei sa auzi decat parerile bune! :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru aprecieri, fie pro sau contra. Poate ca daca lucrarile ar fi fost prezentate pe niste persone feminine ar fi fost mai atractive. Acest lucru imi lipseste. Am reusit doar ceva mai bune poze. Muultumesc adminilor ca nu m-au scos pana acum, am intampinat destule refuzuri si blamari.

post-45055-1168201795_thumb.jpg

post-45055-1168201827_thumb.jpg

post-45055-1168201850_thumb.jpg

post-45055-1168201873_thumb.jpg

Editat de royalycalin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc pentru aprecieri, fie pro sau contra. Poate ca daca lucrarile ar fi fost prezentate pe niste persone feminine ar fi fost mai atractive. Acest lucru imi lipseste. Am reusit doar ceva mai bune poze. Muultumesc adminilor ca nu m-au scos pana acum, am intampinat destule refuzuri si blamari.

salut

ia zimi si mie bratari sau lanturi nu ai de vanzare din acest material :tease:

astept rasp tau :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac mut papucii. cred ca ar putea fi purtati daca ai inlocui bareta de metal cu piele argintie, ornamentul poate sa ramana din metal... eu i-as purta, dar cum sunt acum nu cred ca se paote..

felicitari pt munca ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×