Sari la conținut
Forum Roportal
anah

cand nu ramane nimic...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aaaaaaaaa.....si il deranja tare tare faculta mea:(((((( cica e fara viitor

ai dreptate!accept parerea ta dar cand iti da cu sutul in fund, te minte si te face...fata usoara cand stie ca ai fost doar cu el...mintea nu mai functioneaza!8)(Dumnezeu stie cat m-am jurat ca am fost doar cu el...si acuma aflu ca el ehe isi facea de cap:(

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum fata sa te trimita la altul??? 8)

Pentru performante sexuale trebuia sa-i recomanzi vreo una de pe centura daca nu era dispus sa te invete....sau nu..mai bine un psiholog :o:

 

Si daca iti zicea sa-ti pui un petroi de gat si sa te arunci in fantana..ai fi facut??

Ce minte au unii :doh:

a apelat la "centura"...sunt sigura!asa mi-a spus!

nu prea decideam pentru mine..era mai mare(4 ani diferenta) si ii dadeam satisfactie si faceam ce spunea...prostie nu?cand iubesc accept tot las de al mine cat pot in speranta ca se va schimba:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a apelat la "centura"...sunt sigura!asa mi-a spus!

nu prea decideam pentru mine..era mai mare(4 ani diferenta) si ii dadeam satisfactie si faceam ce spunea...prostie nu?cand iubesc accept tot las de al mine cat pot in speranta ca se va schimba:(

 

eu nu sunt de acord cu asta.... daca te iubeste te accepta asa cum esti! Personalitatea ta.....? chiar trebuie ingradita?? facultatea fara viitor?? WAW... si o mai incep si pe a 2-a :doh: Se uita cu aia pe pereti?? Hai mai tu chiar ai crezut toate astea??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu sunt de acord cu asta.... daca te iubeste te accepta asa cum esti! Personalitatea ta.....? chiar trebuie ingradita?? facultatea fara viitor?? WAW... si o mai incep si pe a 2-a :doh: Se uita cu aia pe pereti?? Hai mai tu chiar ai crezut toate astea??

 

nu dar am inchis ochii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti sunt fericiti pentru mine....cica e mai bine asa dar sufletului nu ii poti porunci...uneori mi-e frica de mine singura:((

Imaginează-ţi că a murit. E mai simplu aşa ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu vezi cat te'a umilit?? e drept ca stiu povestea doar din punctul tau de vedere. Dar imi e de ajuns. Si eu am patit la fel. ATUL LA RAND

 

l-as invita si pe el sa-si spuna varianta...dar sa nu uite de jigniri inainte sa ma judece...jignirile zilnice!sunt slaba bine,plang des,ma umilesc,s-a umilit si el ...simt ca innebunesc,dar o voi lua de la capat.singura!..daca e sa fie al meu va fi daca nu....deja nu mai am lacrimi nu stiu ce mai urmeaza!

 

Imaginează-ţi că a murit. E mai simplu aşa ...

[/quo

 

doamne asta nu!Acum isi ia revansa!e in vacanta cu alta!sper ca nu e cu aia care mi-a mancat zilele un an jumatate si am fost si am vorbit cu ea sa-l lase in pace:((( da de fapt nu trebuie sa-mi pese...sa aiba cat mai multe ca asta vrea si ii da satisfactie dar sa nu ma judece pe mine ca am avut nu stiu cati ca e fals ....si doare!sa ma lase asa cum sunt si sa cunoasca ce inseamna intr-adevar o fata ..rea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, copila, GROW UP!!!!!

 

Te intreb acum, in momentul in care te privesti in oglinda, ce vezi??? Esti multumita de imaginea reflecata si aici nu ma refer la aspectul fizic??? Sincer, nu prea cred ca raspunsul ar fi unul pozitiv.

 

De ce continui sa te agati cu disperare de o astfel de "relatie"? Oare ce ar mai trebui sa faca el, sau de cati ani mai ai nevoie sa cobori cu picioarele pe pamant?!? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a apelat la "centura"...sunt sigura!asa mi-a spus!

nu prea decideam pentru mine..era mai mare(4 ani diferenta) si ii dadeam satisfactie si faceam ce spunea...prostie nu?cand iubesc accept tot las de al mine cat pot in speranta ca se va schimba:(

Asa si daca era mai mare cu 4 ani,ce? Si sotul meu e mai mare cu 6 si nu imi ingradeste libertatea 8) ...asta i-ar mai lipsi :doh:

Cand iubesti nu devii sluga celuilalt, ii impartasesti dragostea si cautati sa traiti in armonie.

 

ai dreptate!accept parerea ta dar cand iti da cu sutul in fund, te minte si te face...fata usoara cand stie ca ai fost doar cu el...mintea nu mai functioneaza!:P(Dumnezeu stie cat m-am jurat ca am fost doar cu el...si acuma aflu ca el ehe isi facea de cap:(

Si de ce il mai vrei inapoi, de ce te umilesti in continuare??? Iubesti un stapan?? Atunci continua, eu nu te sfatuiesc, o femeie chiar si cand iubeste poate fi libera!!!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, copila, GROW UP!!!!!

 

Te intreb acum, in momentul in care te privesti in oglinda, ce vezi??? Esti multumita de imaginea reflecata si aici nu ma refer la aspectul fizic??? Sincer, nu prea cred ca raspunsul ar fi unul pozitiv.

 

De ce continui sa te agati cu disperare de o astfel de "relatie"? Oare ce ar mai trebui sa faca el, sau de cati ani mai ai nevoie sa cobori cu picioarele pe pamant?!? :doh:

 

cand ma privesc in oglinda vad un om slab!fata mea reflecta durere....trebuie sa-mi iau gandul dar e greu dupa ce mi-am imaginat ca toata viata o voi petrece alaturi de el!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×