Sari la conținut
Forum Roportal
anah

cand nu ramane nimic...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai... iarta-ma , insa cum as putea crede eu, punandu-ma in locul lui- faptul ca esti ... serioasa?

mai ales, cand ai ti-ai petrecut minunatul concediu - cu un altul !

concluzia: trage linie , panseaza-ti ranile... si mergi mai departe !

:)

 

ar trebui sa incerci sa fii mai subiectiv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebui sa incerci sa fii mai subiectiv

 

serios ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebui sa incerci sa fii mai subiectiv

Sigur că da! :) Ce importanţă are că ea decide să

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce să te oprească, dacă tu aveai ceva de demonstrat? :doh: Nici eu nu te-aş fi oprit, te rog să crezi! :o: Iar ploaia de cuvinte murdare (peste care ar putea să sară, e-adevărat ...) vine atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum fata sa te trimita la altul??? 8)

Pentru performante sexuale trebuia sa-i recomanzi vreo una de pe centura daca nu era dispus sa te invete....sau nu..mai bine un psiholog :o:

 

Si daca iti zicea sa-ti pui un petroi de gat si sa te arunci in fantana..ai fi facut??

Ce minte au unii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prin afirmarea subiectivitatii, m-am referit exclusiv la a tine cont de sentimentele persoanei, de modul sau de gandire, adica a nu tine cont numai de fapte.

Degeaba una spunem si alta facem. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce ma jigneste acum poti sa imi spui?
Strict "tehnic", te jigneşte atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... nu-mi doresc sa fiu aspru cu tine, mai ales acum- insa consider ca adevarul oricat ar fi de dureros, e preferabil minciunii - care va iti va amplifica suferinta !

;)

 

Anah, neincrederea lui provine din propriile lui slabiciuni ; este evident ca nu se va shimba curand, sau poate niciodata, in relatia cu tine... .

faptul ca te umilesti in fata lui, nu-ti poate face cinste tie ca om !

 

chiar daca vroiai sa-l testezi... gestul nu trebuia dus pana la capat !

este un risc -ca sa ma exprim mai voalat, care-ti va infuneta direct si negativ relatia!

 

si ... cam cum se destindea ?

sigur, pot exista si relatii amicale intre un barbat si o femeie ... insa totul in anumite limite, sa le zic .

adica... nu dormit peste noapte, etc...

 

pai... iarta-ma , insa cum as putea crede eu, punandu-ma in locul lui- faptul ca esti ... serioasa?

mai ales, cand ai ti-ai petrecut minunatul concediu - cu un altul !

concluzia: trage linie , panseaza-ti ranile... si mergi mai departe !

:doh:

 

se destindea adica o mai chema noaptea pe la el se mai ducea la ea mai dormeau impreuna dar nimic altceva...se uitau pe pereti....si l-am crezut mereu...

am plecat pentru ca insista sa plec cu altcineva:( ma implora aproape si cum mereu ce spunea el era sfant pentru mine pentru o secunda am innebunit ai am plecat....am vrut si eu sa fiu rea:((( dar mi-am facut mai mult rau

 

Strict "tehnic", te jigneşte atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se destindea adica o mai chema noaptea pe la el se mai ducea la ea mai dormeau impreuna dar nimic altceva...se uitau pe pereti....si l-am crezut mereu...

am plecat pentru ca insista sa plec cu altcineva:( ma implora aproape si cum mereu ce spunea el era sfant pentru mine pentru o secunda am innebunit ai am plecat....am vrut si eu sa fiu rea:((( dar mi-am facut mai mult rau

In pat tot ce stiu am invatat de la el.m-am transformat pe parcurs sa fiu asa cum vrea el pentru ca el mai avusese relatii!i-am dat tot ce am putut si faceam mereu ce spunea pentru ca iubirea m-a facut oarba si acceptam orice ...eram o marioneta...imi placea ca il iubeam....

fustrat?poate pentru ca mereu i se spunea ca sunt prea dragutza pentru el...stiu ca suna tampit dar poate asta e motivul ma gandesc eu altceva nu cred...

aaaaaaaaa.....si il deranja tare tare faculta mea:(((((( cica e fara viitor

ai dreptate!accept parerea ta dar cand iti da cu sutul in fund, te minte si te face...fata usoara cand stie ca ai fost doar cu el...mintea nu mai functioneaza!:doh:(Dumnezeu stie cat m-am jurat ca am fost doar cu el...si acuma aflu ca el ehe isi facea de cap:(

 

 

tu vezi cat te'a umilit?? e drept ca stiu povestea doar din punctul tau de vedere. Dar imi e de ajuns. Si eu am patit la fel. ATUL LA RAND

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×