Sari la conținut
Forum Roportal
anah

cand nu ramane nimic...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vrei sa spui indiferenta. Ignoranta = prostie. :)

ignorarea este deseori indiferenta si depinde foarte mult de modul in care este folosita

Editat de Sailor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ignoranta este deseori indiferenta si depinde foarte mult de modul in care este folosita

 

Mai fata, tu nu stii limba romana. Iar propozitia "Ignoranta este cea mai dulce razbunare" nu are niciun sens.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ignoranta este deseori indiferenta si depinde foarte mult de modul in care este folosita

1. Domnişoara a reuşit să schimbe radical situaţia, chiar dacă nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
povestea mea e lunga pt ca a tinut 4 ani dar o sa incerc sa fiu scurta!4 ani certuri,minciuni,il iubeam si il iubesc dar el mereu nehotarat si pus pe cearta!greseala mea e ca m-am lasat purtata de impulsuri am incercat sa il fac gelos,rar,dar s-a intamplat,cu gandul ca se va decide!utima cearta mi-a ruinat vacanta dar nu asta e problema...mi-a ruinat viata !nu a vrut sa mai mearga cu mine si am apelat la un prieten ..care ma vroia de mult...speram sa fie un semn de alarma pt el dar nimic!el tinea o relatie de "prietenie cu o fata si mereu cand se supara pe mine fugea la ea:(!acum ma jigneste..nu vrea sa ma mai vada...jigniri ca la usa cortului uitand de 4 ani!(de precizat ca el a fost singurul baiat din viata mea..dar nu a crezut niciodata!)!ce sa fac?sunt disperata!vreau parerea voastra!se merita sa mai sper?momentan nu pot discuta cu el pt ca ma trateaza ca pe o.....fata rea!astept parerile voastre!multumesc!

Cum sunt fetele masochiste :friends: ... ok, o sa se intoarca la tine si asa o sa te faca mereu..asta iti doresti?? :)

 

Si se mai intreaba unele de ce papa bataita :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sunt fetele masochiste :friends: ... ok, o sa se intoarca la tine si asa o sa te faca mereu..asta iti doresti?? :) Si se mai intreaba unele de ce papa bataita :)

Eu aş pune pariu că n-o să se-ntoarcă! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2. Nu credeam să ajung vreodată să fiu de-acord cu Heidy, dar se pare că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... nu-mi doresc sa fiu aspru cu tine, mai ales acum- insa consider ca adevarul oricat ar fi de dureros, e preferabil minciunii - care va iti va amplifica suferinta !

:friends:

nehotararea lui provine din neincredere:( am stat in genunchi in fata lui ca il vreau numai pe el si nimic...e f schimbator ,labil...am inceput si eu sa fiu labila.....in ultima perioada

Anah, neincrederea lui provine din propriile lui slabiciuni ; este evident ca nu se va shimba curand, sau poate niciodata, in relatia cu tine... .

faptul ca te umilesti in fata lui, nu-ti poate face cinste tie ca om !

da..stiu mor dar da m-am dus cu altcineva.nu a incercat sa ma opreasca..a tacut si apoi a venit ploaia de cuvinte murdare!

chiar daca vroiai sa-l testezi... gestul nu trebuia dus pana la capat !

este un risc -ca sa ma exprim mai voalat, care-ti va infuneta direct si negativ relatia!

mai vorbea cu o tipa de un an jumatate...cum era o cearta am inteles ca fugea la ea sa se destinda:((

si ... cam cum se destindea ?

sigur, pot exista si relatii amicale intre un barbat si o femeie ... insa totul in anumite limite, sa le zic .

adica... nu dormit peste noapte, etc...

greselile mele sunt multe le stiu am incercat mereu sa ma schimb dar el ramanea acelasi:((( nehotararea si impulsivitatea lui m-au doborat si totusi inca inima mea bate....poate vede si el si stiu ca nu crede dar am fost numai a lui..sunt serioasa

pai... iarta-ma , insa cum as putea crede eu, punandu-ma in locul lui- faptul ca esti ... serioasa?

mai ales, cand ai ti-ai petrecut minunatul concediu - cu un altul !

concluzia: trage linie , panseaza-ti ranile... si mergi mai departe !

:)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×