Sari la conținut
Forum Roportal
anah

cand nu ramane nimic...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am incercat sa nu ii raspund...si da innebunea sa stie ce fac unde sunt...am mai vorbit cu el zilele astea...cica da ma iubeste dar nu poate sa ierte si vrea sa fim amici sa ne vedem sa mergem peste tot impreuna dar ca amici pt ca nu vrea sa o faca sa sufere pe noua tipa pentru ca nu merita.momentan eu nu sunt in localitate si i-am spus ca nu vin pt ca mi-e frica de el,de tot ce a fost si nu mai poate fi(din punctul lui de vedere)!mi-a spus sa vin si ma duc...ma duc acasa sa vorbim fata in fata sa vad cum e dupa 2 luni.

as vrea sa te ajut....am inteles situatia ta,voastra si stiu ce face...exact ce am facut si eu....un joc copilaresc si consider ca e si murdar...si va realiza asta dar va fi prea tarziu!

uite la mine e cam tarziu pt ca mi-a spus ca in noua relatie e si interes la mijloc...dar ma iubeste!!!ce spui de asta?poate iubirea invinge interesul?multumesc de tot!

P.S. daca stii unde sta urmareste-o,caut-o....vorbeste deschis cu ea sa stie ce simti....nu e mila,nu cred...e iubire inca!ana...(sper sa nu ma insel..!!!)..e doar o opinie a unei necunoscute..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DA, cred ca iubirea poate invinge orice interes...eu am lasat 10 ani de viata/realizari materiale si sufletesti pt ea...pt iubirea mea.

 

ieri am fost dupa ea, am banuit unde se ascunde si m-am dus 350 km dupa ea...Mi-a raspuns la telefon, i-am spus ca vreau sa o vad, ca sunt in acelasi loc ca si ea...mi-a spus ca vine in 2 min...insa dupa 10 min mi-a spus ca nu mai vine pt ca m-a mintit si ca e in alta localitate... ca oricum nu vrea sa ma vada si sa am rabdare pana miercuri cand ne vedem la ea acasa...Sincer imi e tare frica sa nu fie sechestrata, pt ca era bucuroasa/fericita cand a auzit ca sunt acolo, insa dupa cele 10 min parea tare trista...cred ca nu putea pleca...dintr-un anumit motiv (pe care nici macar nu vreau sa mi-l inchipui)

 

ce sa fac? sa mai ma duc o data dupa ea? imi e tare greu sa astept pana maine seara...iar dc maine seara nu o vad cred ca nu mai apuc ziua de joi...sanatos la cap...cred ca voi inebuni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai eu cred ca ar trebuie sa te duci dupa ea!nu astepta....e o nebunie ce face ea..doamne!sper sa nu fie un joc asta sper din tot sufletul pt tine!mai eu asa cred sa mergi pt ca ai o presimtire nasola si deobicei cand e iubire nu te inseli...asteptarea se pare ca te omoara:(...nu mai trage de timp...in functie de ce vei gasi,in functie de realitate te vei convinge ce trebuie sa faci!sper sa am dreptate...eu nu prea ma gandesc de 2 ori actionez impulsiv...si de multe ori nu am gresit pt ca iubeam!bafta!sa-mi spui ce se intampla daca vrei!iti tin pumnii!ana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@anah: Am fost si ieri dupa ea, insa a avut tel inchis toata ziua (pana azi dimineata), asa ca n-am putut vorbi cu ea si nici nu am gasit-o...asa e, si eu am inteles (dar in continuare nu pot sa accept) jocul ei...pe de-o parte sunt extrem de ingrijorat, pe de alta parte imi dau seama ca de fapt isi bate joc de mine cu o mare cruzime (oare si-o da seama?). Oare cum poti omora iubirea? cum iti poti cauteriza sufletul?...Mi-a promis ca ne vedem in seara asta...nu cred ca se va tine de promisiune...sunt disperat...nu credeam ca voi mai trai vre-o data asta...unii nu se invata minte niciodata...nu mai pot astepta nici un minut, insa nu cred ca mai este acolo, si nu stiu unde sa ma duc, cum sa fac sa o gasesc...pt ca altfel nu voi avea liniste... Probabil merit asta...STIU!

 

Tu ce-ai facut ieri?...Cum a decurs intalnirea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai o foarte mare parte din vina pentru aceasta situatie. Nu trebuia sa-l faci gelos in primul rind si nici sa-l folosesti pe prietenul cu care ai petrecut vacanta. Ai gresit fata de amindoi. Nici el nu este un sfint asa ca va meritati unul pe altul. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai nu stiu ce sa spun:(!chiar sunt trista pentru ceea ce ti se intampla pentru situatia ambigua in care esti si poate esti vinovat...nu stiu,dar cred ca jocul ei devine mizer...ti-am spus deschide-ti sufletul si cand dai de ea(sper cat de curand!!)spune-i exact ce simti descarcate de toate in fata ei!cred ca e o diferenta mare de varsta intre voi...?

eu nu l-am intalnit inca!am venit acasa in oras pt ca mi-a spus,i-am dat un beep pe drum dar nimic de la el...astept sa vad maine poate ne intalnim..am pietre in stomac:( ma simt ultimul om de pe pamant!

astept vesti bune!succese!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze eu eram...DRA dar a ramas sora mea logata si am scris din contul ei

 

 

esti a nu stiu cata persoana care spune asta...da cica ne meritam unul pe altul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×