Sari la conținut
Forum Roportal
alexutzul

problema cu copiatul...cd si dvd...!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cand vreau sa copii un film de pe un cd sau dvd ...imi apare mesajul...ca aceasta copiere nu pate fii terminata din cauza ,I/O error ........si dupa aia se intrerupe ...su nu por copia nimic .. :blink: ....Va rog frumos care stia care este solutia la problema mea.... :) :doh: ..MULTUMESC Anticipat!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand vreau sa copii un film de pe un cd sau dvd ...imi apare mesajul...ca aceasta copiere nu pate fii terminata din cauza ,I/O error ........si dupa aia se intrerupe ...su nu por copia nimic .. :o: ....Va rog frumos care stia care este solutia la problema mea.... :) :o: ..MULTUMESC Anticipat!!

 

N-ai precizat daca eroarea iti apare la copierea unui anumit CD, sau in general. Vad ca ai scris CD sau DVD, sa inteleg ca nu poti copia deloc de pe nici un fel de suport... :friends: I/O error inseamna Imput/Output error, ceea ce ma face sa cred ca ai putea avea un conflict hardware prin PC. Ia vezi tu la Device Manager ce-ti da cu semnul intrebarii si incearca un Update driver.

 

:) ia roaga tu un admin sa inchida unul din topicuri, ca vad doua la fel.....

 

Daemon, sunt de acord cu tine, cum ca baiatul asta are o problema in a deschide N'spe mii de topicuri cam pe unde ii vine, dar cred ca celalalt ar trebui sters pt ca n-are nici o treaba cu problema lui.

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
problema ...aceasta imi apare cateodata...la copierea ...unui film ( in general) de pe un cd sau dvd ....Ce sa fac ..?

8)

 

Pai ti-a raspuns Daemon pe topicul ala capcana :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8) ia roaga tu un admin sa inchida unul din topicuri, ca vad doua la fel.....

 

Nu fi rautacios (-asa)

 

Legat de topic problema pe care o ai poate fi din cauza cd-rom-ului dvd-rom etc in cazul acesta e nevoie de o focalizare a lentilei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×