Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

Absorbante vs. tampoane

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine e madame aia?? pe bune dc stiu :o:

 

Muzeu in Londra: figuri de ceara ale unor oameni celebri

 

chiar nu mi-au trecut prin cap niciodata asemenea chestii! :)

Barbatii astia! Femeile astea! :friends:

Poate dar ... e ciudat de interesant ce e! :)

 

poate pt un barbat nu! dispari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gresesti! :)

 

 

Nu gresesc .Pur si simplu nu suport .Stau in baie si ma uit cum curge .Rosu pe alb .In zilele alea nu pot manca de greata , ma uit cum ma storc .Nu suport absorbantele deoarece imi da senzatia de imbalsamare in propriul sange .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu gresesc .Pur si simplu nu suport .Stau in baie si ma uit cum curge .Rosu pe alb .In zilele alea nu pot manca de greata , ma uit cum ma storc .Nu suport absorbantele deoarece imi da senzatia de imbalsamare in propriul sange .

 

24 din 24 :)

 

gandeste ca esti curatata prin folosirea unui absorbant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu , nu ...abia atunci sunt f murdara ca se lipeste dracia aia de mine ...il simt peste tot , e ca o lipitoare ce vrea sa ma suga .Am impresia uneori ca urca spre abdomen , ca inainteaza prin miscari lente .

 

Cand il scot vad viermi rosii ce incearca sa manance o parte din viata mea.Acolo e sangele meu , ma scurg , ma stoarce propriul meu corp .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu , nu ...abia atunci sunt f murdara ca se lipeste dracia aia de mine ...il simt peste tot , e ca o lipitoare ce vrea sa ma suga .Am impresia uneori ca urca spre abdomen , ca inainteaza prin miscari lente .

 

Cand il scot vad viermi rosii ce incearca sa manance o parte din viata mea.Acolo e sangele meu , ma scurg , ma stoarce propriul meu corp .

 

este o necestitate a corpului, adapteaza-te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buei, ce e aici? coltul femeilor?

 

mie-mi place cand femeile au ciclu. se petrece ceva subtil in mintea lor, devin mai tacute, desi mai nervoase.... Cunosc vreo 5 personaje care as vrea sa aiba mereu ciclu :) si nu numai femei :friends:

 

a, si sangele menstrual e foarte gustos. E mai dulce decat cel care curge la deget cand te tai.....

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buei, ce e aici? coltul femeilor?

 

mie-mi place cand femeile au ciclu. se petrece ceva subtil in mintea lor, devin mai tacute, desi mai nervoase.... Cunosc vreo 5 personaje care as vrea sa aiba mereu ciclu :) si nu numai femei :o:

 

a, si sangele menstrual e foarte gustos. E mai dulce decat cel care curge la deget cand te tai.....

 

ai fost folosit pe post de absorbant :) ?

 

cu daemon mai curata mai uscata!!!!!!!!! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lunar, de vreo 4 femei, si primesc si bani pt asta. si scuze, de tampon, nu de absorbant. n-am eu treaba cu exteriorul.

Cu daemon, nici nu stii cand au trecut zilele alea :)

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lunar, de vreo 4 femei, si primesc si bani pt asta. si scuze, de tampon, nu de absorbant. n-am eu treaba cu exteriorul.

Cu daemon, nici nu stii cand au trecut zilele alea :)

 

vreau dovezi :friends: Mincinosule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri citeam despre idei religioase in Egiptul Antic ."Divinitatile se nasc din subst insasi a zeului suprem"zice Eliade ."Demiurgul a efectuat creatia masturbandu-se sau scuipand"

 

Oare eu ce realizez prin menstruatie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×