Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
catalin_foarfa

Sejur Tunisia

Recommended Posts

Doresc sa plec in Tunisia, la hotel SAMARA in Sousse si as avea nevoie urgent de referinte reale din partea celor care au fost acolo.

Mutumesc si astept raspuns

Nu te crampona de hotel. Du-te la 5 stele, diferenta intre 3 si 5 stele este mica. 5 stele la ei este cam 3 stele la noi. Recomand sa mergi in extrasezon, este mai ieftin si nu este cald. Ai multe de vazut in imprejurimi si poti sa pleci in excursii organizate. NU-ti uita aparatul de fotografiat !!!

post-108-1178385322_thumb.jpg

post-108-1178385381_thumb.jpg

ce te interesaza de tunisia? eu lucrez aici.

:flowers: Ma intereseaza pe mine: cazare in puncte strategice de unde se pot vizita cat mai multe locatii istorice, care ar fi aceste vestigii de vizitat, programe de vizitare, ce muzee sunt.

Mersi frumos. :P

Doresc sa plec in Tunisia, la hotel SAMARA in Sousse si as avea nevoie urgent de referinte reale din partea celor care au fost acolo.

Mutumesc si astept raspuns

am fost eu acolo (nu la hotel Samara) la hotel de 3 stele şi a fost frumos..

există pe acolo un bazar uriaş , poţi merge

Aţi fost

am fost in tunsia de 6 ori. Este o tara frumoasa. Traditile sunt la fel de frumoase, ai ce vizita. SOUSSE este unul din cele mai frumoase orase turistice. de vizitat; TUNIS,MONASTIR,DJERBA DESERTUL , CARTAGINA . Hotelurile sunt scumpe dar sunt de cea mai inalta calitate