Sari la conținut
Forum Roportal
veredit

Cosuri pe ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Io am pe fatza, mereu m-am confruntat cu problema asta, dar am inceput sa le tratez si s-au mai dus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate folosi local Mibazon unguent ( este de uz veterinar, insa contine cateva antibiotice si e fff bun - cauta pe google sa te lamuresti) sau Baneocin pudra sau ung. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema aceasta am avut-o si eu pana acum 2 ani ....am scapat de ea cu ajutorul soarelui ....imi era rusine sa apar la mare sau la piscina cu problema aceasta ....asa ca am facut plaja la tara la bunica in curte unde nu ma putea vede nimeni ;) :P ....si amfacut paja vreo 2 sapt zi de zi cat puteam eu sa stau la soare (stateam deobicei 1-2 ore ...cateodata ajungeam si la 4) apoi am plecat la mare o saptamana si nu mia mai fost rusine sa port tanga deoarece imi mai trecusera si din cosuri si ma si bronzasem si nu se mai vedeau (doar daca te uitai mai atent) .....dupa acele 3 saptamani nu am mai avut probleme cu cosurile pe fundulet :blink: ....

 

este un pic cam ciudat remediul meu dar a mers :flowers: :lol:

 

scuza-ti greselile .... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate folosi local Mibazon unguent ( este de uz veterinar, insa contine cateva antibiotice si e fff bun - cauta pe google sa te lamuresti) sau Baneocin pudra sau ung. :lol:

 

ce bine ca simtul umorului nu a murit....

multumesc. am sa folosesc. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×