Sari la conținut
Forum Roportal
wildcat

obisnuinta ucide pasiunea...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum le ştii tu pe toate, ca un om mare ... :o: Tu chiar crezi că totul poate fi controlat şi anticipat, crezi că există o reţetă pentru a-ţi menţine soţul l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum le ştii tu pe toate, ca un om mare ... :o: Tu chiar crezi că totul poate fi controlat şi anticipat, crezi că există o reţetă pentru a-ţi menţine soţul l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce puteti problema asa: ce trebuie sa faca o femeie ca sa isi atraga barbatul dupa cativa ani de "convietuire". Dar barbatii ce trebuie sa faca pentru a-si atrage partenera?

Poate fiind nemultumita isi gaseste ea un amant si il lasa pe el cu copii...

 

De ce trebuie sa incerci neaparat ceva nou? Incearca 2-3 zile doar de preludiu sa vezi cum este dupa aceea......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca 2-3 zile doar de preludiu sa vezi cum este dupa aceea......

Doar preludiu?? :spiteful: ...cine se poate abtine sa ridice mana :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca te referi la pasiunea sexuala a partenerilor, asa ca am sa-ti spun o poveste (o fi oare adevarata?)

 

Un cuplu casatorit era in concediu undeva departe. Intr-o seara, spre finalul concediului se intrase oarecum intr-o rutina: plaja, masa, sex, somn. Mereu la fel. Ok, dar parca pasiunea nu era pe masura concediului. El vrea sa schimbe ceva si zice:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca e adevarata..poate li s-a intamplat altora si in alte circumstante ..dar sigur e adevarata. ptr ca unii oameni au sansa sa -si vada viata fara cel langa care "se plictisesc" si mai ales sa aiba o clipa de luciditate si sa " repare" . cred ca sunt rare situatiile in care, chiar nu mai ai ce repara ,dupa ce ai impartit bucurii si tristeti :offtopic: daca iti doresti mult , imaginatia vine de la sine, dar asta-i problema trebuie " sa-ti doresti mult" ( sa dispara monotonia)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar preludiu?? :stars: ...cine se poate abtine sa ridice mana :focus:

 

Parca era vorba despre lipsa de pasiune in cuplu........daca ar ajunge preludiu de ce ar mai exista acest topic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×