Sari la conținut
Forum Roportal
tily

-Adevarata casa a domnului este .....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

darkbringer eu personal nu am experimentat nimic miraculos...dar cunosc persoane care au experimentat. Singurul miracol pe care l-am experimentat este ca de multe ori gaseam in scriptura raspunsuri pe care le cautam pe moment. Bine unii spun concidenta :flowers:

sa sti ca miracole din astea mi s-au intamplat si mie!

Des cand stateam pe buda si citeam ziarul am remarcat articole care confirmau unele banuieli sau griji ale mele! Intortochiate mai sunt caile Tale Doamne!

 

cred ca era vorba de premonitie ? nu-i asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

On Topic:

Oare Dumnezeu isi arata zilnic prezenta "la capetele" bolnavilor in spitale sau mai exact in momentul critic al unei operatii chirurgicale?

Eu cred ca DA !

De ce isi arata Dumnezeu aici prezenta, ajutandu-i pe oameni si nu in biserici?

oare sa ii placa lui Dumnezeu faptul ca stiinta este omniprezenta mai ales in spitale si sa ii placa acest mediu?

Sa fie acesta un semn ca STIINTA este Calea pe care trebuie sa o urmam cu totii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On Topic:

Oare Dumnezeu isi arata zilnic prezenta "la capetele" bolnavilor in spitale sau mai exact in momentul critic al unei operatii chirurgicale?

Eu cred ca DA !

De ce isi arata Dumnezeu aici prezenta, ajutandu-i pe oameni si nu in biserici?

oare sa ii placa lui Dumnezeu faptul ca stiinta este omniprezenta mai ales in spitale si sa ii placa acest mediu?

Sa fie acesta un semn ca STIINTA este Calea pe care trebuie sa o urmam cu totii ?

da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×