Sari la conținut
Forum Roportal
ioanacris

Cabinet de dermatologie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor! Am fost zilele trecute la un cabinet de dermatologie pe care mi l-a recomandat cineva . Am fost cu o prietena, care a avut de extirpat o alunita ! E super cabinetul si nici nu e f. scump, avand in vedere standardele la care este cotat. Au laser si prietena mea nu a simtit absolut nimic in timpul operatiei, desi se temea f.tare. Dar am avut parte de un sentiment de mare bucurie cand am vazut-o ca a iesit razand din cabinet. Daca vrea cineva informatii in legatura cu acest cabinet, le ofer cu toata placerea! Va pup!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor! Am fost zilele trecute la un cabinet de dermatologie pe care mi l-a recomandat cineva . Am fost cu o prietena, care a avut de extirpat o alunita ! E super cabinetul si nici nu e f. scump, avand in vedere standardele la care este cotat. Au laser si prietena mea nu a simtit absolut nimic in timpul operatiei, desi se temea f.tare. Dar am avut parte de un sentiment de mare bucurie cand am vazut-o ca a iesit razand din cabinet. Daca vrea cineva informatii in legatura cu acest cabinet, le ofer cu toata placerea! Va pup!

 

 

as vrea eu detalii, dar cat mai repede, daca e posibil, pt ca deja am programare pt alt cabinet...

nume doctor, cabinet, pe unde e, costuri etc

multumesc mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu mai dati crezare acestor gen de posturi pt ca cel mai probabil respectivul user incearca sa-si faca reclama la un cabinet particular.Apelati cu incredere la dermatologii din spitalele de stat ca slava domnului sunt destui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, este cabinetul pe care-l gasesti pe http://www.topdermuni.ro/.Chiar super si chiar eficient.

 

 

Pentru dragalasul Relix care citea "Scufita Rosie "(daca!) si care habar nu are despre asa ceva:

 

- Conferentiar universitar doctor in dermato-venerologie la Facultatea de Medicina din cadrul UMF Carol Davila Bucuresti, din 2003

- Doctor in stiinte medicale, din 1999, cu tema :Agresiunea solara cutanata

- Medic primar dermato-venerolog din 2001

- Director de studii medicale al Colegiului de Nursing din Facultatea de Medicina, din 2003

- Master in Management si administratie sanitara, din 2005

- Membra a: Academiei Europene de Dermatologie si venerologie (EADV), Societatii Germane de Dermatologie, Academiei Americane de Dermatologie

- Domenii cu interes particular: dermatoscopie, maladii buloase, psoriazis, boli de tesut conjunctiv, tumori cutanate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna.

 

Poate sa imi recomanda cineva un cabine de dermatologie buna din Cluj?

Multumesc anticipat

Dr. Tataru Alexandru pe str Victor Babes marti si joi 16-18 sau consulta Pagini aurii la sectiunea cabinete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor! Am fost zilele trecute la un cabinet de dermatologie pe care mi l-a recomandat cineva . Am fost cu o prietena, care a avut de extirpat o alunita ! E super cabinetul si nici nu e f. scump, avand in vedere standardele la care este cotat. Au laser si prietena mea nu a simtit absolut nimic in timpul operatiei, desi se temea f.tare. Dar am avut parte de un sentiment de mare bucurie cand am vazut-o ca a iesit razand din cabinet. Daca vrea cineva informatii in legatura cu acest cabinet, le ofer cu toata placerea! Va pup!

 

vreau si eu detalii despre acest cabinet dak s poate, unde este situat, cat costa, cum s fac programarile..id bu.ezayem mc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×