Sari la conținut
Forum Roportal
ioanacris

Cabinet de dermatologie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca e cos,sau rana sau boala de piele,am fost la doctor si mia zis ceva de sinius spiroza sau ceva de genu,nu stiu ce ca nu am gasit pe internet despre ea ,am luat antibiotice ceva timp si a disparut pur si simplu,dar a revenit dupa un timp este situata pe langa fund,cand apasa pe ea ma doare sau cand incerc so storc iasa un lichid ciudat si cateodata sange,mi sa zis sa fac o operatie chirurgicala adica so elimin,dumneavoastra ce imi recomandati,puteti sa imi dati mai multe informatii despre aceasta rana/cos ce o fi,medicul mia zis ca nu e periculoasa si ca se strange mizeria de la transpiratie,igiena sau par,astept pareri multumesc anticipat !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e cos,sau rana sau boala de piele,am fost la doctor si mia zis ceva de sinius spiroza sau ceva de genu,nu stiu ce ca nu am gasit pe internet despre ea ,am luat antibiotice ceva timp si a disparut pur si simplu,dar a revenit dupa un timp este situata pe langa fund,cand apasa pe ea ma doare sau cand incerc so storc iasa un lichid ciudat si cateodata sange,mi sa zis sa fac o operatie chirurgicala adica so elimin,dumneavoastra ce imi recomandati,puteti sa imi dati mai multe informatii despre aceasta rana/cos ce o fi,medicul mia zis ca nu e periculoasa si ca se strange mizeria de la transpiratie,igiena sau par,astept pareri multumesc anticipat !!!

Daca nu ai inteles ce doctorul ti-a explicat,dece crezi ca o sa intelegi ce o sa se raspunda la replica dumitale?

Eu am impresia ca dumneata o sa aduci la sfarsit o adresa a clinicei carre te-a "salvat". Daca nu clinica,atuncia un doctor si daca nu doctor,atuncia medicamentul minune . Totul cu numele firmelor si adresele lor.

Editat de Inteleptul Sorinica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×