Sari la conținut
Forum Roportal
stiucarul

ala bala portocala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai de religios ce sunt nici macar nu stiu unde e coltul vesel, mai bine sa avem unul si aici mai aproape si mai iesim sa tragem cate o gura de aer

 

pe majoritatea celor care posteaza la spiritualitati nu ii vedem si prin alte locuri mai "umane" de pe forum ! n-ar fi rau sa dati o tura si sa ne cunoastem mai bine ! (sa va cunoasca si cei care doar va citesc si voi sa ne cunoasteti pe noi :flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu pe cativa care tare as vrea sa-i aud ce le poate capul, sa vad ce spun despre problema timpului de la "Filosofie", sa ne spuna ce muzica asculta, sa comenteze sarcastic la glumele de la coltul vesel... Haideti ma, scoateti nasul la lumina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, stiu pe cativa care tare as vrea sa-i aud ce le poate capul, sa vad ce spun despre problema timpului de la "Filosofie", sa ne spuna ce muzica asculta, sa comenteze sarcastic la glumele de la coltul vesel... Haideti ma, scoateti nasul la lumina!
deci nu ai incredere in faptul ca estia cu biblia sunt si normali :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, cu Biblie sau fara Biblie, nu am incredere! Caz evident: Soimos. Nu are Biblie, dar are alte fixuri in cap. Si nu e singurul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, stiu pe cativa care tare as vrea sa-i aud ce le poate capul, sa vad ce spun despre problema timpului de la "Filosofie", sa ne spuna ce muzica asculta, sa comenteze sarcastic la glumele de la coltul vesel... Haideti ma, scoateti nasul la lumina!

ca sa-ti raspund la capitolul muzica -- aproape orice in afara de manele pe care le consider o plaga pe poporul roman

Editat de mlg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: La religie se discuta de manele? Am trait s-o vad si p`asta!

vezi tu trebuie sa le aratam oamenilor ca stim si altceva :o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:unknw: La religie se discuta de manele? Am trait s-o vad si p`asta!

pai mai scoate si tu capul in lume :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mirelutza, esti cam perversa... dar dai culoare vietii :unknw:

:tease: perversa..valeu doamne..ce-am mai zis de-ai ajuns la concluzia asta?? :tease:

 

nu e vina mea ca sunt o femeie f potenta din punct de vedere sexual :o: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: perversa..valeu doamne..ce-am mai zis de-ai ajuns la concluzia asta?? :tease:

 

nu e vina mea ca sunt o femeie f potenta din punct de vedere sexual :o: :)

O fi din cauza zodiei? :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:unknw: perversa..valeu doamne..ce-am mai zis de-ai ajuns la concluzia asta?? :tease:

 

nu e vina mea ca sunt o femeie f potenta din punct de vedere sexual :tease: :o:

 

Nu este nevoie sa spui nimic, unele lucruri se simt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×