Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Topicuri/postari de sters/inchis

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:spiteful: si eu care aveam impresia ca ii forumul pustiu, ca nici dracu nu sterge topicurile, si mai ales (vai ce prost is!) ca e normal sa semnalam topicurile care is nelalocul lor. In real life, as numi-o spirit civic; sorry ca n-am echivalent. Daca te uiti mai bine, Roportal ne ruga sa-i semnalam topicurile nelalocul lor

 

mai lasa-mi modesta persoana in pace, ma duda, ca tu si asa ne parasesti. ti-am mai zis despre moderatori. si nu, mulţam, nu vreau moderator. lasa-i pe ei sa se chinuie cu stersul. eu doar dau un copy & paste. nici tie nu ti-ar fi greu, ma duda! dar e mai simplu sa critici. Pace!

 

 

mm ce bune sunt dudele..mai ales cele negre.. :spiteful:

adevarat ai spus ca o sa plec..si asa este..pe acest roportal mai stau pana pe 27 august..maxim 27..asa ca poti sa incepi numaratoarea inversa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adevarat ai spus ca o sa plec..si asa este..pe acest roportal mai stau pana pe 27 august..maxim 27..asa ca poti sa incepi numaratoarea inversa..

 

:spiteful: Doh, nu te supraaprecia! Crezi ca alta grija n-om avea, decat sa stam cu ochii pe calendar ca pe butelie, nu? Fii serioasa. :yahoo:

 

Emma, 15 sunt?! Ma doare mintea. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: Doh, nu te supraaprecia! Crezi ca alta grija n-om avea, decat sa stam cu ochii pe calendar ca pe butelie, nu? Fii serioasa. :whack:

 

Emma, 15 sunt?! Ma doare mintea. :spiteful:

 

:yahoo:

eu cu tine nu am ce discuta..nu stiu ce te-a determinat sa raspunzi la un mesaj care nu-iti era adresat tie..si spre marea ta curiozitate sunt oameni aici pe forum care imi reamintesc ca plec..asa ca punct ca nu avem ce discuta!

Editat de yvonne_ni2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fii serioasa, draga. Cum sa se intample una ca asta ? Ai uitat ca aici pe forum, noi toti te iubim ca pe o fata buna ce esti si ca esti binevenita ? Of, of, cum incurci tu oamenii. Ei, zau ca nu se poate o asa ineptie. :spiteful:

 

PS: Cine mi-o sterge posturile astea, sa le stearga mai repede pana nu o iau razna. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic14664.html -- si la English forum or ajuns :spiteful: de remarcat ca e proaspat, si la ora matinala. Chiar is curios cumde si-or gasit fix pe un forum romanesc sa-si faca reclama..

 

later edit: http://www.roportal.ro/discutii/ftopic14560.html -- e o firma de asigurari, nu va faceti probleme, postul asta e doar momeala..

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca exista produsele de la Scotch-Brite..asa casa omului va fi intotdeauna mai curata..si mai uscata :spiteful:

Editat de yvonne_ni2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-am vazut. :D

Am sters ce era de sters.

Moderatorul sef e in concediu iar noi ne ocupam de moderare printre picaturi.

O sa vedeti in curand la ce lucram :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×