Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Topicuri/postari de sters/inchis

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

 

 

ce e topicul asta ca nu inteleg?alex ai devenit contabilul acestui forum?te-ai angajat la Salub,de scrii aici sa stearga anumite topicuri?te-a pus cineva esti platit?ca daca e asa..vin si eu tata si citesc toate topicurile si cele care se repeta scriu aici sa le stergeaga..eu inteleg ca nu mai ai inspiratie sa scrii mai Alex si ca de asta acum faci pe detectivul,dar lasa-i pe moderatori sa verifice temele..daca vrei,propunele sa fii si tu moderatori si atunci poti sa stai toata ziua si sa cauti topicuri de sters..daca ar fi sa fac o comparatie..te-as compara cu o baba de la mine de la scara..care toata ziua se uita pe geam sa vada cine trece,ce zice..asa si tu..intrii pe toate topicurile,toate temele sa vezi care sunt in neregula ca sa vii aici hop sa scrii :"de sters!"..de parca daca ai veni aici ai fi premiat..nu e concurs mai Alex!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saraca cu duhul, e total :spiteful:

Probabil, daca citea care este rostul acestui topic, s-ar fi abtinut de la astfel de comentarii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: si eu care aveam impresia ca ii forumul pustiu, ca nici dracu nu sterge topicurile, si mai ales (vai ce prost is!) ca e normal sa semnalam topicurile care is nelalocul lor. In real life, as numi-o spirit civic; sorry ca n-am echivalent. Daca te uiti mai bine, Roportal ne ruga sa-i semnalam topicurile nelalocul lor

Am rezolvat.

O sa las topicul activ si va rog sa mai imi spuneti daca mai apar persoane asemanatoare pe forum.

 

eu inteleg ca nu mai ai inspiratie sa scrii mai Alex si ca de asta acum faci pe detectivul,dar lasa-i pe moderatori sa verifice temele..daca vrei,propunele sa fii si tu moderatori si atunci poti sa stai toata ziua si sa cauti topicuri de sters..
mai lasa-mi modesta persoana in pace, ma duda, ca tu si asa ne parasesti. ti-am mai zis despre moderatori. si nu, mulţam, nu vreau moderator. lasa-i pe ei sa se chinuie cu stersul. eu doar dau un copy & paste. nici tie nu ti-ar fi greu, ma duda! dar e mai simplu sa critici. Pace! Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Saraca cu duhul, e total :spiteful:

Probabil, daca citea care este rostul acestui topic, s-ar fi abtinut de la astfel de comentarii :spiteful:

 

 

m-am prins Querida care e rostul acestui topic..doar ca moderatorilor le este lene sa verifice topicurile si sa-si faca meseria de moderatori..intr-adevar sunt putin moderatori poate 5-7..dar acestia intra din an in an si cand intra in loc sa-si faca meseria..ce fac?discuta pe diverse teme..si uite asa se aduna topicuri de genul:"suna acum si castigi..cum faci bani pe net.."..

acest topic isi avea rostul,daca era ridicat de un moderator si daca spunea asa:"pentru ca suntem foarte putini moderatori,va rog daca gasiti topicuri in neregula,spuneti-mi ca sa iau masuri..sa le sterg sau sa le mut!"..asa da..dar repet..moderatorii nu-si fac treaba..poate singura care mai facea ceva era Shurtugal..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De mutat:

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic1465...mp;#entry275348

si restul postarilor bobocului de taxiBoy

Da, Emma, taxiBoy asta m-a innebunit.

Alte doua topicuri cu acelasi subiect postate de el(nu stiu daca le-a mai scris cineva :spiteful: ):

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic14647.html

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic14661.html

 

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;#entry275246

 

Ce om stresant! Cineva sa le stearga, rogu-va. :spiteful:

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×