Sari la conținut
Forum Roportal
DJ_Spider

Zdob si Zdub

Postări Recomandate

Pe Zdubii e bine doar sa-i asculti, Live nu mi-au placut deloc, nu iubesc rockenrolul, dar cred ca la batrinete am sa-i ascult!

pst...off topic..aia din profil sunt dimmu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

c ma distreaza p mine cel mai mult e k am auzit k solistul nu shtie o boaba romana....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
c ma distreaza p mine cel mai mult e k am auzit k solistul nu shtie o boaba romana....

eu l-am auzit dand interviuri in romana :> omul este rus dar stie romaneste si el este cel care scrie versyurile deci stie destula :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CUI II PLACE ZDOB SI ZDUB ? E O TRUPA ROMANEASCA DE ROCK DESTUL DE BUNA...ASTEPT PARERILE VOASTRE :lol2:

 

Imi place la zdob si zdub ca sunt originali intr-o oarecare masura! imi place ca pot cinta life si ca pot incinge o atmosfera la un concert! Sunt o fana si imi place ca sunt asa cum sint si ca promoveaza folclorul romanesc!

 

 

c ma distreaza p mine cel mai mult e k am auzit k solistul nu shtie o boaba romana....

De fapt te inseli draga Ramona, poate ceva timp in urma Roman nu se pre descurca cu romana acum a facut progrese! Poate nu vorbeste asa liber cum ar vorbi un roman dar avind in consideratie ca limba sa materna este rusa, este un fapt admirabil ca a invata-o! Spre deosebire de alti rusi care pot trai ani de zile In Moldova si sa nu poata lega o fraza, el inca e bravo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place la zdob si zdub ca sunt originali intr-o oarecare masura! imi place ca pot cinta life si ca pot incinge o atmosfera la un concert! Sunt o fana si imi place ca sunt asa cum sint si ca promoveaza folclorul romanesc!

 

Sa incinga o atmosfera la un concert? Nu as spune! Ei sint doar de ascultat! Dar unde e :bataita: :clap: si desigur cum se poate fara :haha: :doh: :crazy: :rock: ! AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa viva la metal! Dar de atmosfere nici gind!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa incinga o atmosfera la un concert? Nu as spune! Ei sint doar de ascultat! Dar unde e :bataita: :clap: si desigur cum se poate fara :haha: :doh: :crazy: :rock: ! AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa viva la metal! Dar de atmosfere nici gind!

 

Daca pe tine nu te-a incins asta nu inseamna ca celelate persoane nu s-au simtit bine! Daca n-ai observat celorlalti le placeau, ca nu degeaba i-au asteptat pina noaptea! Si de ascultat sunt buni!

insa fiecare cu parerea lui, ramii tu cu metalul tau si noi cu ale noastre! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cine ii asculta? Taranii de la sat! Numai ei pot sa se simta bine dupa asa muzica! Nu imi place folc cu Rock! Sau Rockenroll :no: ! Cu gustul nu se pune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CUI II PLACE ZDOB SI ZDUB ? E O TRUPA ROMANEASCA DE ROCK DESTUL DE BUNA...ASTEPT PARERILE VOASTRE :flowers:

... PENIBILI! :yes: A fost umila mea parere, scuze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×