Sari la conținut
Forum Roportal
HUNTED

hackerii s-au pus pe doborat messenger?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aseara nimanui nu i-a mers messengeru..au inceput discutii ca a fost datorita hackerilor care cer 4 mil $ pentru a se opri........adevarat sau fals? :spiteful: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii mai multe detalii? Eu as zice ca fals. Mai degraba Yahoo voia sa atraga atentia asupra lor. Mie messu nu mi-a mers pana la 6 dimineata. Stii cum se zice, "Publicitatea e buna. Publicitatea buna este si mai buna".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ANUAL MESSENGERUL UCIDE VIETI !!! ALATURA-TE SI TU CELOR CARE AU ALES SA LUPTE IMPOTRIVA FLAGELULUI NUMIT MESSENGER ............ce dracu mai e asta ma...ucide vieti:))..situ mai degraba pare facut de niste minti bolnave care altceva n-au ce sa zica... :derisive: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: Mai da'l in colo de messenger !!

E vechi, e batran :doh: , e plin de useri si e normal sa fia atractie hakerilor de tot felu !!

 

Folositi alternative cum ar fi Skype .... de 10 ori mai bun ca messengeru fie el de la yahoo sau msn !! :derisive:

 

"parerea mea"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mama ce timpenie ;) " fenomenul de tunel carpian"-pai cum draq sa nu iti amorteasca mina pe maus?!

Ce aberatii paranormale mai debiteaza unii :o:

pai cum naiba sa nu debiteze :( :think: ce crezi ca au ceva mai bun de facut?booo BUZZ AND DIE daca ai citit ce scrie acolo :wub: :cow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×