Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vizitator

Si ce dacaa?Puteau sa isi lanseze si single-ul "Have a fuccain' Cheecay Christmas!"cause' i fuccain' care! :twisted: ...aia e muzica ceea ce fac ele?ne facem de ras peste hotare cu le...nu ca nu am fi de tot cacat-ul acaolo!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu sunt de acord cu muzica cantata de ele chiar ma facea sa schimb postul de radio.

 

Una peste alta au reusit sa castige o gramada de bani si cred ca nu le pasa de opinia celor din Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu le pasa ce crede lumea, daca fac bani....asta-i important oricum, BAAAANUUU'!!!!!!!!!! in fine, oricum they succa...big time!!!!!!!!!!! :roll: n-ah putea sa ascult asa ceva! este incredibil!!!!!! am vazut videoclipul lor pe VH1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :socca: oh, God! pe VH1.? fara comentarii!!! I'M OUT!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e. In ziua de azi nu mai conteaza mijloacele, banu sa iasa (e valabil in toate domeniile).

 

Dupa parerea mea formatiile ca si aceasta cum apar asa si dispar si nu mai aude nimeni de ele.

 

E totusi pacat ca ajungem sa fim promovati pe posturile straine cu astfel de molodii. Avem mult mai multe aratat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in curand vom ajunge sa facem playbacca si la opera! si atunci sa vezi cati pavaroti, domingi si calase vor aparea! dar poate asa voi fi si eu in forma cu vocea mai des!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in curand vom ajunge sa facem playbacca si la opera! si atunci sa vezi cati pavaroti, domingi si calase vor aparea! dar poate asa voi fi si eu in forma cu vocea mai des!

 

De ce ar fi opera diferita? Daca te poti duce la un concert si poti vedea cum un "artist" face playbacca de ce sa nu fie asa si la opera?

Acum pe bune, sper sa nu se ajunga si la asa ceva.

 

Oricum foarte urata faza cu playbacca-ul si asta din cauza ca foarte multi din cei din muzica romaneasca nu au voce si apeleaza la tot felul de programe de calculator sa o faca cat de cat. Chestia asta nu se poate face live asa ca ...

 

In stilul asta o sa-mi fac si eu o formatie (ca vad ca se castiga bine), pun pe cineva cu voce sa-mi cante si ma duc pe scena sa dau putin din mandibula si ajung mare vedeta. Iar apoi cand ma cheama la emisiuni o sa fiu ca ... (Probabil ati vazut Cronica Carcotasilor) si nu o sa vreau sa cant nimic live ca sa nu-si dea sema lumea ce voce naspa am.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:? :? :roll: :) heeeeeelp me, pleeeaseee!!! am mai intrebat pe ici pe colo!! CONEXIUNI, cu piesa TU!!!!!!!! somebody, anybody!!!!!!!! heeeelp!!!!!!!!!! :) :( :? :? plaaaaaaaaaaang!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma cert e ca in fiecare zi mai apare un cantaret sau o formatie si n-au cum sa fie toti buni.

Si melodiile acestor fete sunt un refren ca alceva nu mai spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×