Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Probabil (sigur) nu ati observat ca eu am trecut la porfil ... locatie: Timisoara ...

 

La F-ca de Bere din Timisoara

pe viitor,flacau,cauta sa dai mai multe detalii-nu sta nimeni s-o faca pe detectivuL!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil (sigur) nu ati observat ca eu am trecut la porfil ... locatie: Timisoara ...

 

La F-ca de Bere din Timisoara

 

Sper ca e langa Mures undeva, daca trece pe acolo din gresala!!!! ai grija ca e apa rece ... sau tocmai asta vrei sa ocolesti!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu inot la mare si e destul de usor sa ma mentin la suprafata desi nu prea am nevoie ca am peste 1,85m :crazy:) , dar daca inot impotriva curentilor vai de mainile si picioarele mele :)) si stiu sa inot doar pe spate(e bun si pentru relaxare si pentru viteza)...pe burta nu prea fac fata

 

asa ca daca se scufunda vaporul cu mine nu-mi fac probleme ca ma inec :jester:

Editat de DevilMayCry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai putea sa salvezi pe cineva de la inec? sa atarne de tine in timp ce inoti?

 

plus.. trebuie sa poti sa inoti in orice pozitie, nu rezisti prea mult doar pe spate..

parerea mea.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil (sigur) nu ati observat ca eu am trecut la porfil ... locatie: Timisoara ...

 

La F-ca de Bere din Timisoara

 

cat de sarac esti in cuvinte .. cum te suporti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Motivul pentru care salvamarii nu au sărit să o salveze pe înotătoarea care se îneca este unul bizar. Federația a răspuns

https://www.infoactual.ro/motivul-pentru-care-salvamarii-nu-au-sarit-sa-o-salveze-pe-inotatoarea-care-se-ineca-este-unul-bizar-federatia-a-raspuns.html

Antrenoarea salveaza viata concurentei americane la Budapesta la acel contest ca i-a venit rau si cobora spre Sud, in bazin se ineca mergea spre moarte.  Desi n-a primit OK de la arbitru femeia care a recunoscut pericolul, a sarit si-a scos la viata sportiva!!! 

*Asta-i crima sa lasi o atleta sa se inece in loc s-o ajuti sa iasa din apa ca n-a dat cu fluieru' arbitrul???*    In IAD cu toti arbitri, viata unui tanar depinde de el ... stiam ca am motive sa nu ador sporturile ca nu se merita efortul de foarte multe ori!!!*

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×