Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

White Chicks

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

la-am vazut ieri. O comedie foarte amuzanta.

2 agenti FBI (negri) lucreaza sub acoperire si se dau drept 2 femei (albe), asta fara stirea sefului. Acestea urmau sa fie rapite si FBI era pus sa le supravegheze.

Daca se trece peste cateva mici detalii (cei 2 nu seamana cu cele 2 femei dar toti din film sunt pacaliti) va veti distra copios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca merita.

Eu m-am mai uitat cu inca cateva persoane si este posibil sa fi fost influentat de ei (daca radea unu radeam toti).

Poate dupa ne spui si cum ti sa-a parut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la-am vazut la cineva acum cateva sapt., mi-a placut si la-am dat jos de pe net. Acum va pun o intrebare , sunt curios cine stie:

-un film mai vechi in care au jucat cei doi impreuna, stiti? (e vb. de o parodie) :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut filmul in urma cu doua saptamani si a fost super amuzant.I-a placut pana si logodnicului meu(el fiind de regula ceva mai pretentios decat mine)! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ma pui pe mine sa caut. ::): In sa>M cred ca a aparut numai 1. E vb. de : "Dont Be a Manace on South Central while drincaing juice in the Hood" (cam lung titlu, nu?) :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...spumos ce-i drept,dar departe de o comedie buna...parearea mea,lucru care il intalnesc din ce in ce mai rar intr-o comedie care se vrea `buna`...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×