Sari la conținut
Forum Roportal
zapacita1

Ati fost vreodata dezamagiti de oameni?

Postări Recomandate

realitatea(trista) este ca sunt dezamagiri oriunde ai privii

te poate dezamagii viata, familia, prietenii etc...

te poti dezamagii pe tine insuti

 

sunt oameni si oameni.....uni au parte de persoane care sa ii iubeasca,sa-i sprijine, sa le fie alaturi la bine si la rau,alti sunt mai putin norocosi :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu oamenii ne dezamagesc,ci noi ne amagim!

 

pai cum sa nu..... :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci toti am fost dezamgiti in viata...dar dak tot suntem atat de multi nu am putea sa incepem sa schimbam ceva ??? Adica sa fim noi mai buni sa incercam sa ii ajutam pe altii fara sa ne asteptam la ceva in schimb. E un sentiment placut cand faci un bine altuia. Si sunt sigura k la un moment dat in viatza cineva te va ajuta si pe tine...stiti , "what go's around come's around". Si eu am fost dezamagita de prieteni, sau cel putin ii credeam prieteni, si am suferit foarte mult. Acum sunt mai precauta dar cel putin vreau sa incerc sa fiu eu mai buna chiar dak probabil ma voi lovi din nou de rautate. Fara speranta ce sens mai are sa mai traiesti. N-am zis k va fi usor sau k voi reusii, dar cel putin am sa incerc. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu oamenii ne dezamagesc,ci noi ne amagim!

 

nu confunda asteptarile cu amagirile pt ca difera: asteptarile noastre ne dezamagesc dar amagirile pot proveni de la alte persoane

 

Exact asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce intrebare???

cred ca se refera exclusiv la intrebarea topicului :wub: adevarul este, ca este stupida ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu confunda asteptarile cu amagirile pt ca difera: asteptarile noastre ne dezamagesc dar amagirile pot proveni de la alte persoane

;) Fata asta, chiar g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu n-am fost niciodata dezmagita de oameni, ci doar de animale si asta tot din vina mea, pentru ca aveam astepari de la ele. Of, viata mea!

asa cum zici...ca doar toti oamenii stau in doua picioare, dar nu tot ce sta in doua picioare e om...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×