Sari la conținut
Forum Roportal
royalycalin

Lenjerie intima fierbinte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hehe nu ma pot pronunta pana nu incerc...si totusi de ce sa creasca temperatura? metalul e rece...dar am auzit ca s-au inventat niste lenjerii intime de iarna din blana cu sistem de incalzire....pana unde ajunge imaginatia omului... :roll:

 

Special pentru cei care fac dragoste pe zapadă :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si iata cum ... renaste centura de castitate! Raman la cea comestibila, daca s-o fi gasind! ca am vazut doar "comercialul"! :yahoo:

 

Ideea noua creaza monstrul:crazy:iar omul primitiv inventeaza pe Lady Gaga, comestibila!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revine la moda legeria intima cu talia inalta, din materiale frumoase si moderne, modele foarte sexy care ne dau forme impecabile sub haine, o sa le adoptam si adoram in acest sezon racoros de toamna. La Paris deja se poarta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori vad titlul acestui topic imi vine in minte o femeie care imbraca lenjeria abia iesita dintr-o cuva de-aia incinsa cum au pe la spalatorii: parca cum ies aburi fierbinti din lenjerie si cum sfaraie pielea sub ea :D

 

Nu poate cineva de la moderare sa schimbe titlul? Gen: lenjerie "indrazneata", sau macar "hot" ca toata lume stie ce inseamna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×