Sari la conținut
Forum Roportal
moria24

Se afla cineva in Asia, in special, Singapore, Hong Kong sau Beijing?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sint in Singapore de acum doi ani si ceva.insa foarte rar intilnesc romani,asa ca sper sa-mi gasesc ceva prieteni pe site !!!

 

buna ,

 

mie mi s-a oferit un job in Hong Kong , salariul este de 1900US$ /lunar, ce zici se merita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ,

 

mie mi s-a oferit un job in Hong Kong , salariul este de 1900US$ /lunar, ce zici se merita?

 

Daca in tara cistigi macar 900-1000$ lunar, probabil nu.

Oricum merita sa incerci de proba 1 an, mai vezi lumea, cunosti alte civilizatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ,

 

mie mi s-a oferit un job in Hong Kong , salariul este de 1900US$ /lunar, ce zici se merita?

 

 

 

Ori ce experienta exotica merita o incercare indiferetn de varsta ta sau starea civila!!!!

Cu asa zile mai putin o sa te intilnesti la o varsta mai matura si e binesa ai amintiri placute.

Invata si limba daca poti si asimileaza cat incape in tine din traditiile lor, precis o sa-ti vina de folos candva in viata.

 

Succes!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sint in Singapore de acum doi ani si ceva.insa foarte rar intilnesc romani,asa ca sper sa-mi gasesc ceva prieteni pe site !!!

 

Buna!stiu ca suntem in 2011! mai esti cumva prin singapore? eu am ajuns de 4 zile si o sa am de stat.

Mi-ar prinde bine sa ma mai consult cu cineva despre stilul de viata de aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai esti in Singapore? Eu vreau sa ma mut acolo dupa ce termin faculatea. Ce parere ai despre traiul de acolo si cum e viata in general preturi, chirii, salarii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×