Sari la conținut
Forum Roportal
luna_albastra

oare il insel?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O simplă discuţie pe un chat sau un forum nu
Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in momentul insa, cand incepi sa nutresti SENTIMENTE chiar si virtual pentru o persoana straina, inseamna ca ceva in relatie scartzaie !

 

Cine a spus ca ea nutreste sentimente?

 

Nu ti s-a spus niciodata ca o concluzie gresita se bazeaza pe o presupunere gresita? De ce presupui tu ca ea nutreste SENTIMENTE chiar si virtual pentru o persoana straina, cand fata a negat in repetate randuri acest fapt? :unsure:

 

 

 

imi pare bine, ca a mai aparut cineva care nu dramatizeaza situatia :surrender:

 

Si mie imi pare bine sa te vad, Yvonna. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine a spus ca ea nutreste sentimente?

 

Nu ti s-a spus niciodata ca o concluzie gresita se bazeaza pe o presupunere gresita? De ce presupui tu ca ea nutreste SENTIMENTE chiar si virtual pentru o persoana straina, cand fata a negat in repetate randuri acest fapt? :surrender:

 

cand afirmi : "ei mi-au propus sa ne intalnim" , crezi ca acele propuneri veneau in urma discutilor despre starea vremii, sau gastronomie ? :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand afirmi : "ei mi-au propus sa ne intalnim" , crezi ca acele propuneri veneau in urma discutilor despre starea vremii, sau gastronomie ? :stars:

 

Ti-am mai spus treaba cu presupusul aiurea-n tramvai, nu? :surrender:

 

Ia citeste-i posturile si ai sa vezi. Daca ei doreau sa se intalneasca cu ea, asta NU inseamna ca si ea dorea sa se intalneasca cu ei. :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-am mai spus treaba cu presupusul aiurea-n tramvai, nu? :think:

nu mi-ai mai spus, insa fiecare poate presupune aiurea-n tramvai... si eu , dar si tu...

avem rationamente diferite...iar ele sunt subiective.

Ia citeste-i posturile si ai sa vezi. Daca ei doreau sa se intalneasca cu ea, asta NU inseamna ca si ea dorea sa se intalneasca cu ei. :P

hai sa discutam din posturile ei :

"nu ca nu as fi fost incantata sa-i cunosc pe unii dintre ei cu care ma-m inteles mai bine. "

dar... ce crezi tu ca o oprea sa-i cunoasca... nu cumva tocmai constiinta ?

"marea majoritate sunt baieti.vor sa ne intalnim.....lucrul acesta nu il voi face.....dar nu stii ce-ti rezerva viata"

lucrul acesta nu il voi face.....dar nu stii ce-ti rezerva viata

ma scuteste de alte comentarii... din punctul meu de vedere.

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu iti iubesti partenerul destul de mult daca ai putea sa-te intanlesti cu altii baieti,amici da nu este o problema .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×