Sari la conținut
Forum Roportal
luna_albastra

oare il insel?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt cu prietenul meu de mult timp si nu la-m inselat niciodata....de curand am descoperit diferite saituri(sentimente,noi doi,messenger)unde ma conversez cu anumite persoane masculine.....ei mi-au propus sa ne intalnim iar eu mereu am ocolit aceasta tema pt ca am considerat ca il insel pe prietenul meu......nu ca nu as fi fost incantata sa-i cunosc pe unii dintre ei cu care ma-m inteles mai bine. :x:

credeti ca-l insel?

nu!!!

 

De inselat nu cred ca o faci dar sa nu apara tentatia ca dupa ce o sa te intalnesti cu cineva sa te indragostesti de persoana respectiva si apoi iubitul tau sa se simta nasol! :crazy:

 

o suta sa-ti placa si pe unul sa-l iubesti :angry:

 

Her mi-ai luat vorba din gura...

Nu mi se pare normal sa te intalnesti cu un barbat de sex opus..fara ca partenerul tau sa stie :x:

Cauti ceva pe situri ... dragoste, afectiune...fa ceva...la voi acolo ceva scartaie..Mult succes :angry:

 

daca te indoiesti de ceva sentimental, poti avea posibilitatea in acest fel, de a vedea claritatea sentimentelor fata de partener, desigur, mai mentionez si prudenta :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de intalnit nu ma-m intalnit cu nimeni....pe situri am intrat din curiozitate ,nu vreau sa gasesc pe cineva mai bun,cu prietenul meu ma inteleg f bine......eu caut prieteni cu care sa pot discuta mai multe lucruri dar cei cu care vorbesc(marea majoritate sunt baieti)vor sa ne intalnim.....lucrul acesta nu il voi face.....dar nu stii ce-ti rezerva viata

Stiam ca nu vei fi de acord cu mine. :crazy:

Dar daca doresti DOAR discutii (desi si asta este discutabil) de ce nu intri pe situri specializate. Este inutil sa iti subliniez ca cele pe care le frecventezi sunt pentru agatat, cuplat, sex etc. SI nu pentru discutii. Si stii foarte bine chestia asta.

Acum: nu te-ai intalnit cu nimeni pentru ca nu ai gasit pe vreunul ca sa ITI PLACA SUFICIENT DE MULT - aceasta este parerea mea.

Poate ca totusi lucrurile intre tine si respectivu' actual nu merg foarte bine...sau poate iti doresti ceva mai multe senzatii tari (cum banuiesc eu...) :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...il inseli? tu ce zici? Am citit undeva ca ai acelasi prieten de 6 ani....poate te-ai plictsit? :angry: Prerea mea este sa pastrezi ceea ce ai....si lasa "tentatiile-aventuroase" de pe net...

Poate simti nevoia sa-ti spuna cineva ca nu gresesti intrand pe situri de genul : "matrimoniale" , eu iti spun ca gresesti. De ce? pt ca esti om si este f posibil sa te tenteze cineva...ceva... O "nebunie" de moment,iti poate distruge viata. Este o vorba : " nu am inselat pana acum, nu pt ca sunt sfant/a, ci pt ca nu am avut ocazia." :angry:

tentantii pe net exista la tot pasul, nu doar la matrimoniale.

 

oricum, daca si-a pus intrebarea aceasta, deja o inclinatie spre inselare exista. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...il inseli? tu ce zici? Am citit undeva ca ai acelasi prieten de 6 ani....poate te-ai plictsit? :angry: Prerea mea este sa pastrezi ceea ce ai....si lasa "tentatiile-aventuroase" de pe net...

Poate simti nevoia sa-ti spuna cineva ca nu gresesti intrand pe situri de genul : "matrimoniale" , eu iti spun ca gresesti. De ce? pt ca esti om si este f posibil sa te tenteze cineva...ceva... O "nebunie" de moment,iti poate distruge viata. Este o vorba : " nu am inselat pana acum, nu pt ca sunt sfant/a, ci pt ca nu am avut ocazia." :x:

 

 

 

din propria experienta, pot sa spun ca cineva poate sa-ti placa in mod deosebit, iar tu poti sa ai sentiemente mai puternice pt altcineva, iar in acest caz, tentatia pica, daca esti suficient de realist :crazy:

 

cat despre: "tentatiile-aventuroase", v-ati gandit ca este posibil sa intalneasca pe cineva mai potrivit, in acest mod? sau ca poate sa-si faca ordine in sentimente, traind anumite experiente?

ati auzit de zicala aia: tot raul e spre bine ?

 

Din moment ce nu este casatorita, are dreptul de a testa :angry:

 

Yvonna: nu faceam referie la mine :x:

 

stiam :angry:

Editat de Yvonna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu o inteleg ..se minte singura :angry:

Yvonna: nu faceam referie la mine :angry:

 

 

de mintit nu ma mint singura.....eu de curand am descoperit situl acesta nu stiam ca exista

si dc am intrat pe acele situri nu am intrat pt ami cauta aventuri ci pt simplul fapt ca la vremea aceia ma plictiseam sambata la servici si o colega mi-a sugerat acest lucru....pe respectivele situri am si mentionat ca,caut prieteni :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de mintit nu ma mint singura.....eu de curand am descoperit situl acesta nu stiam ca exista

si dc am intrat pe acele situri nu am intrat pt ami cauta aventuri ci pt simplul fapt ca la vremea aceia ma plictiseam sambata la servici si o colega mi-a sugerat acest lucru....pe respectivele situri am si mentionat ca,caut prieteni :crazy:

Nu te supara pe mine...is patita cu statul pe net si cu cautatul prietenilor...

Nu vreau mai tz sa-mi dai dreptate :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur ca am auzit,dar nu raporta totul la experienta ta perosnala.

 

bineanteles ca nu, dar hai sa nu fim dramatici!!! cu ceva de genul:" NU-ti da ocazia sa cunosti pe cineva nou, ca-ti ruinezi viata!!!!!!!!!!!" asa ceva nu se face :angry: ca sa poti face alegerea corecta, trebuie sa cunosti :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de mintit nu ma mint singura.....eu de curand am descoperit situl acesta nu stiam ca exista

si dc am intrat pe acele situri nu am intrat pt ami cauta aventuri ci pt simplul fapt ca la vremea aceia ma plictiseam sambata la servici si o colega mi-a sugerat acest lucru....pe respectivele situri am si mentionat ca,caut prieteni :angry:

:angry:

Stii, am si eu nenumarate conturi pe asemenea web situri si imi pare complet ciudat ceea ce scrii tu...

Stii, toate, dar absolut toate femeile de pe acolo cauta doar amanti, si vor doar sex, nici macar una singura nu scrie ca vrea doar "prieteni" sau ca vrea doar "casatorie"...

Eu cred ca esti singulara. Da, da! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×