Sari la conținut
Forum Roportal
luna_albastra

oare il insel?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt cu prietenul meu de mult timp si nu la-m inselat niciodata....de curand am descoperit diferite saituri(sentimente,noi doi,messenger)unde ma conversez cu anumite persoane masculine.....ei mi-au propus sa ne intalnim iar eu mereu am ocolit aceasta tema pt ca am considerat ca il insel pe prietenul meu......nu ca nu as fi fost incantata sa-i cunosc pe unii dintre ei cu care ma-m inteles mai bine. :crazy:

credeti ca-l insel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De inselat nu cred ca o faci dar sa nu apara tentatia ca dupa ce o sa te intalnesti cu cineva sa te indragostesti de persoana respectiva si apoi iubitul tau sa se simta nasol! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai... nu stiu exact ce ganditi voi, ce fel de relatie aveti. si noi ne'am facut destule cunostinte prin intermediul internetului. Dar niciodata nu ne-am pus problema "inselatului"....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt cu prietenul meu de mult timp si nu la-m inselat niciodata....de curand am descoperit diferite saituri(sentimente,noi doi,messenger)unde ma conversez cu anumite persoane masculine.....ei mi-au propus sa ne intalnim iar eu mereu am ocolit aceasta tema pt ca am considerat ca il insel pe prietenul meu......nu ca nu as fi fost incantata sa-i cunosc pe unii dintre ei cu care ma-m inteles mai bine. :crazy:

credeti ca-l insel?

NUUU, cu siguranta nu il inseli! Dar as mai adauga "nu inca". Deh, asa sunt eu un incorigibil optimist!

Daca El iti ofera totul, atunci ce cauti pe web site-urile matrimoniale???? Nu imi raspunde, intrebarea este...retorica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Her mi-ai luat vorba din gura...

Nu mi se pare normal sa te intalnesti cu un barbat de sex opus..fara ca partenerul tau sa stie :angry:

Cauti ceva pe situri ... dragoste, afectiune...fa ceva...la voi acolo ceva scartaie..Mult succes :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine... la mine nu e vb de site'uri matrimoniale... avem o retea de net destul de mare... si am toate id'urile in caz de se intampla ceva.... eu nu cunosteam pe nimeni personal pt ca treaba mea e aici in fata calcului nu pe teren. dupa cateva zile de discutat pe net veneau replici de genu':"dai o cafea" si eu..."hai ca dau". Sunam la sot.... "vezi ca vine X'ulescu la cafea"... sotul..."bine". Si am ramas cu multi din ei prieteni.

Eu la asta ma refeream

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm mai nu stiu ce sa zic cred ca am sa fiu puzin obiectiv pt ca sunt baiat.Dar itzi pot spune ce simt eu daca s-ar intampla asta si in cazul meu.Sti ca barbatzi sunt putzin gelosi si intr-o mica masura majoritatea orgoliosi.Sincer eu cred ca vorbind pe net cu altcineva nu este un lucru de condamnat dar sincer m-ar fii deranjat si pe mine sa stiu ca prietena mea vorbeste cu un alt barbat pe net fara sa stiu eu , asta deja arata un interes pt altcineva si nu este bine , iar daca baiatula ala mai arata si bine si are ceva ce poate orice femeie isi doreste cred ca deja tentatzia creste ,pana la urma stii cum e ce-i in mana nu-i minciuna , daca faci gresala sa te intalnesti cu el nu stiu daca mai poate fii reparata cel putzin din punctul meu de vedere cred ca odata ce te-a impins ispita odata nu mai asi putea sa ma bazez pe tine defapt mi-asi pierde increderea si apar certurile si automat despartzirea si pt ce? Daca stai sa te gandesti este probabil ca aceea persoana sa se dovedeasca a fii altfel atunci cand o intalnesti si sa aiba niste scopuri diferite de ale tale ,dar nu asta e problema , ideea e ca tre sa te gandesti de 100 de ori inaite de a face o gresala asta in caz ca itzi iubesti prietenul si viceversa , eu cred ca nu se merita sa gresesti daca iubesti pt ca potzi pierde pe cineva iubit pt cineva care practic nici nu cunosti decat prin intermediul netului.Si eu mi-am intalnit iubita pe net si ne intzelegem super bine dar de cand sunt cu ea am incetat sa intru pe cinestie ce site-uri atunci cand sunt singur si nu in compania ei.Ideea e ca gresala se plateste cateodata poate fii nedreapta viatza si sa itzi i-a tot ce ai iubit prin diferite metode , eu zic ca cel mai bine e sa nu oferi shansa asta si daca vrei cu adevarat sa vb cu cineva pe net atunci potzi sa o faci si in prezentza lui probabil ca asa vatzi amuza si ai vedea ca relatzia reala nu are nici o treaba cu cea virtuala cea virtuala se pierde si se recupereaza repede iar cea reala din moment ce a fost pierduta nu tzi-o mai da nimeni inapoi.A fost un topic interesant de asta am si scris sincer pana acum nu am scris in nici un topic dar asta mi-a acaparat atentzia.Multa bafta in continoare :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Her mi-ai luat vorba din gura...

Nu mi se pare normal sa te intalnesti cu un barbat de sex opus..fara ca partenerul tau sa stie :angry:

Cauti ceva pe situri ... dragoste, afectiune...fa ceva...la voi acolo ceva scartaie..Mult succes :crazy:

 

de intalnit nu ma-m intalnit cu nimeni....pe situri am intrat din curiozitate ,nu vreau sa gasesc pe cineva mai bun,cu prietenul meu ma inteleg f bine......eu caut prieteni cu care sa pot discuta mai multe lucruri dar cei cu care vorbesc(marea majoritate sunt baieti)vor sa ne intalnim.....lucrul acesta nu il voi face.....dar nu stii ce-ti rezerva viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de intalnit nu ma-m intalnit cu nimeni....pe situri am intrat din curiozitate ,nu vreau sa gasesc pe cineva mai bun,cu prietenul meu ma inteleg f bine......eu caut prieteni cu care sa pot discuta mai multe lucruri dar cei cu care vorbesc(marea majoritate sunt baieti)vor sa ne intalnim.....lucrul acesta nu il voi face.....dar nu stii ce-ti rezerva viata

Viata ne rezerva multe surprize...mai rau e sa fie neplacute :angry: .. nu te juca cu focu' :angry:

Prieteni ai sa gasesti si aici pe forum...cu gramada....si fetele pot fi bune prietene..intre ele :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×