Sari la conținut
Forum Roportal
valy&elen

Intalniri prin intermediul net-ului !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Catzi dintre voi atzi intalnit pe cineva pe net ? Atzi ramas apropiatzi ? Atzi avut relatzie de lunga durata ? Suntetzi inca impreuna? Sunt intrebari la care pot raspunde si eu deoarece eu am intalnit pe cineva pe net e adevarat avem o luna si ceva impreuna dar nu asta era chestia , noi ne intzelegem bine si suntem nedespartzitzi de cand ne-am vazut , Avantajul netului este ca potzi discuta cu persoana care itzi place si potzi organiza o intalnire si ai o mare varieteate de a alege pt ca sunt atatea site-uri de specialitatea asta , ai de unde sa alegi si cred ca e la moda sa fii cu cineva care ai vb pt prima oara pe net in fine probabil ca multzi o sa zica ca e o prostie dar nu e deloc asa pt ca aproape totzi prieteni mei care ii cunosc au prietene care le-au intalnit pe net si plus de asta e cam greu in ziua de azi sa "agatzi" pe strada ca exista riscul sa te trezesti cu o injuratura inapoi sau mai stiu eu ce .In fine ideea este ca daca ai pe cineva care ai intalnit pe net este ok nu inseamna ca relatzia este terminata din start pt ca v-atzi vazut pt prima oara pe web sau prin poze trimise pe mess. :crazy: Eu astept sa vad ce parere avetzi de intalnirile astea pe net si poate imi spunetzi si niste intamplari haioase ca se poarta si asta ca nu reuseste mereu intalnirea :angry:

 

 

 

 

te rog nu mai folosi limbaj de mirc, gen sh, tz, k

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi'am cunoscut sotul pe net. Ma rog...prima noastra discutie a fost pe net, deoarece stiam cine si de unde e de la niste prieteni comuni. Da, prima oara ne'am vazut prin webcam. Nu vad nimic deplasat in asta desi trebuie sa ai mare grija...ca nu se stie la urma urmei peste cine dai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cunoscut mai multe persoane pe net si chiar m-am intalnit cu ele...relatie de durata...nu stiu ce sa zic! :crazy: Dar e f util netu in asemenea situatii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cunoscut pe net un baiat cu care am vb 4 ani pana ne-am intalnit.am fost impreuna 6 luni,am mers la mare impreuna si..nu a mai mers.suntem buni prieteni si acum.ideea e ca se poate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si eu prostia de a ma intalnii cu o fata si mare prostie am facut.Nu merita....sa iti dai intalniri pe net...da iti dai intalniri numai in cazul in care esti foarte sigur/a pe persoana respectiva..Multa lume de la o simpla discutie pe net ajung sa se casatoreasca

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×