Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

CAND? UNDE? CUM?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As dori si eu sa stiu cand au loc evenimente legate de moda si frumusete. :doh: Poate au loc chiar in orasul tau?

va rog daca aflati ceva,sa ma anuntati !

 

multumesc mult !!!

 

:yawn: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cursuri... ceva...cu mult public.........prezentari tendinte make-up and fashion. Poate e prezenta pe acolo si o persoana mai cunoscuta din lumea mondena :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

02.08.2006, ora 17:00 Hotel Golden Tulip Times va avea loc prezentarea unei companii lider mondial in nutritie externa si produse de slabit.

Astept e-mail pe adresa: mcosti2005@yahoo.com pentru cine doreste sa participe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DRAGA MCOSTI2000 DACA AI PUTEA SA PRECIZEZI SI ORASUL ................AR FI SUPER. EU SUNT DIN BAIA MARE SI............... NU STHIU UNDE E HOTELUL ACELA.........INCA

 

 

Oricum multumesc mult pentru anunt!

 

Poate data viitoare reusesc sa ajung si eu la un eveniment de genu' ................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As dori si eu sa stiu cand au loc evenimente legate de moda si frumusete. :wub: Poate au loc chiar in orasul tau?

va rog daca aflati ceva,sa ma anuntati !

 

multumesc mult !!!

 

:stars: :x

:) Buna. Sunt Mary si nu stiu daca stii de noutatea recenta. La Bucuresti sa deschis un salon de inchiriere rochii de ocazie.

Sa stii ca e super. Eu mi-am inchiriat o rochie la revelion si vreau sa-ti spun ca am fost foarte multumita ca pret...calitate...igiena. Sunt foarte seriosi si au rochii de marca. site:www.rochii-ocazie.ro

Bafta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×