Sari la conținut
Forum Roportal
hackerprof

Catastrofele pamantesti

Postări Recomandate

Poate nu stiati de cei doi sateliti plasati pe orbita care au facut pagubele de la noi din tara de nu prea mult timp. Va aduceti aminte de inundatii? :angry:

 

 

:angry: dezvolta...

 

Doi sateliti plasati pe orbita Pamantului (nu conteaza de care tara - va las sa va dati seama singuri :x: ) trimiteau niste unde de frecventa joasa schimband masele de aer si formand norii de ploaie...in urma actiunii acestora au aparut inundatiile de la noi din tara!

Cred ca ati avut si voi zile in care nu stiati ce aveti si va simteati ingrozitor urmand ca la ceva timp sa ploua (ma refer doar la perioada cu inundatii).Acum nu mai stiu daca sunt acolo...totusi...exista arme ce produc catastrofele pamantesti! :angry: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: I-auzi thunami, esti un dezastru ecologic produs de americani!!

 

Bre hackerasule, este tsunami. Si, fara suparare, esti cam credul. Televiziunea aia e cam alarmista de felul ei, ar face multe pentru audienta. Si, sa fim seriosi, avertismente "serioase" despre diverse natii am mai auzit noi pe-aicea... parerea mea despre subiect: bullshit. Pana nu vin cu date stiintifice extrem de concrete.

"Thunami" este cuvantul japonez, tsunami este cel preluat de englezi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Thunami" este cuvantul japonez, tsunami este cel preluat de englezi!

 

Mersi este cat se poate de corect dar.... nu toata lumea recunoaste... :good: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se spune (am auzit la OTV) ca americanii detin o arma cu care sunt capabili sa provoace dezastre cum ar fi thunami sau ploi abundente cutremure etc. nu mai retin exact cum se numeste acea arma dar cica ar fi construita cu niste substante aduse de undeva de pe una din planetele sistemului solar

 

:friends: Eu am auzit ca daca americanii nu vor mai da mancare la chinezi si la lume Korea va lansa o racheta si o vor scufunda :good:

 

Ei ne ameninta acum ca ne vor provoca dezastre?? Numai sa distruga un oras ca Paris sau cine stie ca-i scufundam :doh:

P.S Oare de ce au atacat iraq-ul,le e frica :ok:

Editat de freemans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Sperantele te pot costa viata.

doar prostia te poate costa viata !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se spune (am auzit la OTV) ca americanii detin o arma cu care sunt capabili sa provoace dezastre cum ar fi thunami sau ploi abundente cutremure etc. nu mai retin exact cum se numeste acea arma dar cica ar fi construita cu niste substante aduse de undeva de pe una din planetele sistemului solar

postul ala cu nenea Hancu invitat de onoare? :yes:

Poate nu stiati de cei doi sateliti plasati pe orbita care au facut pagubele de la noi din tara de nu prea mult timp. Va aduceti aminte de inundatii? :unsure:
Doi sateliti plasati pe orbita Pamantului (nu conteaza de care tara - va las sa va dati seama singuri :) ) trimiteau niste unde de frecventa joasa schimband masele de aer si formand norii de ploaie...in urma actiunii acestora au aparut inundatiile de la noi din tara!

Cred ca ati avut si voi zile in care nu stiati ce aveti si va simteati ingrozitor urmand ca la ceva timp sa ploua (ma refer doar la perioada cu inundatii).Acum nu mai stiu daca sunt acolo...totusi...exista arme ce produc catastrofele pamantesti! :stars: :surrender:

 

mda... iar suntem buricul pamantului, e conspiratie mondiala impotriva noastra... pana acu' ne tineau turcii sub ocupatie, acu' ne tin americanii sub inundatii. get a life, oameni buni. fenomene naturale de mai mici sau mari proportii se intampla si nu e nici o inteligenta malefica in spatele ozanei celei frumos curgatoare :stars: . eventual e ceva prostie din partea celor care isi taie intr-o veselie copacii si ii vand cu doua milioane trunchiul, sa aiba duminica de tuica. si ceva delasare si lipsa de bani pe deasupra. da-i cu norul si voila dezastrul.

 

ps: new orleans-ul l-au "inmuiat" rusii, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
postul ala cu nenea Hancu invitat de onoare? :stars:

 

 

mda... iar suntem buricul pamantului, e conspiratie mondiala impotriva noastra... pana acu' ne tineau turcii sub ocupatie, acu' ne tin americanii sub inundatii. get a life, oameni buni. fenomene naturale de mai mici sau mari proportii se intampla si nu e nici o inteligenta malefica in spatele ozanei celei frumos curgatoare :stars: . eventual e ceva prostie din partea celor care isi taie intr-o veselie copacii si ii vand cu doua milioane trunchiul, sa aiba duminica de tuica. si ceva delasare si lipsa de bani pe deasupra. da-i cu norul si voila dezastrul.

 

ps: new orleans-ul l-au "inmuiat" rusii, nu?

:unsure: :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi acele arme exista :stars:(

 

:unsure: le-ai vazut ... ?

 

ps: new orleans-ul l-au "inmuiat" rusii, nu?

 

ntzz... YHWH !

:surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:unsure: le-ai vazut ... ?

ntzz... YHWH !

:surrender:

 

 

Cum am mai spus Ravl : Da. Au fost prezenate pe Discovery Science. Bine , ca nu au spus ca sunt arme, ci doar aparate care pot influienta vremea. Aduc ploaia , alunga ploaia ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×