Sari la conținut
Forum Roportal
delia_

povesti de groaza

Postări Recomandate

am patzit si eu o data o chestie cam ciudata...nici acum nu stiu daca era imaginatzia mea sau chiar era real....Eram la bunici si tocmai ma intorceam impreuna cu un grup de prieteni de la discoteca era cam 1-2 noaptea...fix in perioada aceea murise si tatal prietenului meu din perioada aceea...era destul de frig afara si ploua des si cu stropi foarte maruntzi.....eu am inceput sa ma indepartez de grup fara sa vreau...ma gandeam la ale mele .....eram aproape de casa prietenului meu si dintr-o data de pe stradutza dintre case apare o silueta care era conturata doar de stropii maruntzi ai ploii....eu am ramas pur si simplu blokt....m-au apucat fiorii(si acum ma apuk numai cand ma gandesc)....chestia aia plutea parca in aer si pe la mijlocul strazii a disparut...norocul meu ca a venit un tip dupa mine ca daca nu acolo ramaneam....a fost super ciudat....si de atunci ma rog sa nu mi se mai intample nimik spooky ca nush daca mai rezist la o a doua faza de genu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

par sadica dak iti spun k te invidiez? :D Desi sunt o mare amatoare de filme de groaza nu mi s`a intamplat niciodata sa vad ceva c adevarat creepy...chiar as fi curioasa sa vad cum e...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am cosmaruri cand vad sh, tz si dak... si mai ales cand vad topicuri dublate.

va rog postati in topicul existent cu povesti de groaza si cititi regulamentul.

multumesc. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×