Sari la conținut
Forum Roportal
sokar

Sunholidays

Postări Recomandate

Salut,

Doar ce am revenit din Grecia, singurul lucru care vreau sa il spun ...feriti-va de Nea Skioni si mai ales de Hotel Rahoni, agentia Sun Holidays ne-a mintit cu nerusinare ca:

1. Plaja este la vreo 500-600 m distanta printre diverse constructii sau drumuri neamenajate (de obicei localnici blocheaza drumul) desi in oferta SUNHOLIDAYS se specifica 200 m.

2. Desi la intrebarea mea despre masa, persoana de la agentie a specificat ca este in regim de bufet suedez pot sa va spun ca mancarea este execrabila, mai proasta decat cea de la o carciuma ordinara din romania, autonumit-ul hotel de 3* plus nu are nici macar bucatarie.

Peisajul este dezolant, marea la fel de murdara ca in romania si rece, locul este foarte izolat, ce sa spun teapa.

Uitasem, tot personalul este de origine romana (chelnerul care ne servea masa are psoriazis pe maini -pofta buna-) iar hotelul apartine -din cate am aflat- patronului agentiei SUNHOLIDAYS.

La intrebarea mea daca nu s-au plans si alti turisti de locul cu pricina ghidul mi-a spus ca alti turisti la intoarcere i-au dus flori functionarei de la agentia care i-a dat biletul.

Nu va recomand sa va duceti, nu de alta dar florile sunt cam scumpe acum vara.

 

Feriti-va de aceasta teapa, cei care ati fost la acest hotel va rog sa confirmati sau sa infirmati cele scrise de mine.

Bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda omule pai era klar dak avea si angajatzi romani... ..

 

Sincer nu pot sa kred k e kiar asa dezgustator cum deskrii tu.. pentru k imi kunosc tzara

 

eu kunosk tot Halkidikiu .. nu am vazut partzi negative.. plajele le cunosc.. si marea.. singuru lukru k nu am stat la hoteluri pe akolo k nu am dc.. insa totusi ..faza cu apa .. ce pot sa zik .. doar la paralia katerini kre e statiunea romanilor.. acolo mi s`a parut apa k aici in roumania.. in rest .. mi se pare okay!.. ola kala file.. !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sorry again:)

 

 

 

Eu iubesc Grecia!!! si daca se iau asa de mari tepe...de ce nu se duce nimeni la OPC?? anyway...Ellada rullz!!!

Filakia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×