Sari la conținut
Forum Roportal
delia_

wow

Postări Recomandate

sal eu sunt noua p'aci... si am savurat majoritatea povestirilor voastre....mi-au cam facut pielea de gaina si nu am dormit toata noaptea ...am si eu cateva povestiri dar din pacate nu sunt un bun povestitor....acum ma pun sa fac nani...dar cand ma mai delectez in d'ale redactarii o sa va povestes si eu cateva intamplari...b'bye :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal eu sunt noua p'aci... si am savurat majoritatea povestirilor voastre....mi-au cam facut pielea de gaina si nu am dormit toata noaptea ...am si eu cateva povestiri dar din pacate nu sunt un bun povestitor....acum ma pun sa fac nani...dar cand ma mai delectez in d'ale redactarii o sa va povestes si eu cateva intamplari...b'bye :(

 

:crazy: Micaela??? Yvonne??????? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal eu sunt noua p'aci... si am savurat majoritatea povestirilor voastre....mi-au cam facut pielea de gaina si nu am dormit toata noaptea ...am si eu cateva povestiri dar din pacate nu sunt un bun povestitor....acum ma pun sa fac nani...dar cand ma mai delectez in d'ale redactarii o sa va povestes si eu cateva intamplari...b'bye :crazy:

wow ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal eu sunt noua p'aci... si am savurat majoritatea povestirilor voastre....mi-au cam facut pielea de gaina si nu am dormit toata noaptea ...am si eu cateva povestiri dar din pacate nu sunt un bun povestitor....acum ma pun sa fac nani...dar cand ma mai delectez in d'ale redactarii o sa va povestes si eu cateva intamplari...b'bye :lol2:

Hmmm...interesanta abordarea problemei. Sunt curioasa cum faci sa "te delectezi in d'ale redactarii"? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal eu sunt noua p'aci... si am savurat majoritatea povestirilor voastre....

in special cele de la amoare :crazy:

 

am si eu cateva povestiri dar din pacate nu sunt un bun povestitor....

:lol2:

Editat de mirelutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×