Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Campania electorala: au inceput atacurile din ziare

Postări Recomandate

Iata ca apropierea alegerilor incepe sa fie simtita si in presa.

 

In ziarul Adevarul gasim un articol despre traficul din Bucuresti.

Iata un citat:

"Toate aceste masuri presupuneau un plan coerent de masuri la nivelul intregului Bucuresti, adica o coordonare perfecta intre Primaria Generala si primariile de sector. In loc de asa ceva, Capitala a avut parte de un haos total."

http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=102379

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atacurile nu se opresc niciodata. Traim altfel de vremuri, politicienii care nu inteleg ce este complexitatea vor fi rasi. sa-a sfarsit cu prafuitele metode de prompoliticaleeeee!

::cry::

 

 

Iata ca apropierea alegerilor incepe sa fie simtita si in presa.

 

In ziarul Adevarul gasim un articol despre traficul din Bucuresti.

Iata un citat:

"Toate aceste masuri presupuneau un plan coerent de masuri la nivelul intregului Bucuresti, adica o coordonare perfecta intre Primaria Generala si primariile de sector. In loc de asa ceva, Capitala a avut parte de un haos total."http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=102379

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roportal, interesant topic ai deschis. Spune-mi, intuiesti fortele externe care sprijina o grupare politica sau alta? Nu e greu sa-ti dai seama!

::cry::

 

Iata ca apropierea alegerilor incepe sa fie simtita si in presa.

 

In ziarul Adevarul gasim un articol despre traficul din Bucuresti.

Iata un citat:

"Toate aceste masuri presupuneau un plan coerent de masuri la nivelul intregului Bucuresti, adica o coordonare perfecta intre Primaria Generala si primariile de sector. In loc de asa ceva, Capitala a avut parte de un haos total."http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=102379

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa definim termenul de haos si sa vedem ca in adevar lucrurile admit o alta interpretare. In aparentul haos ce intrezarim de fapt? Nu cumva un exercitiu subtil?

::cry::

 

 

Iata ca apropierea alegerilor incepe sa fie simtita si in presa.

 

In ziarul Adevarul gasim un articol despre traficul din Bucuresti.

Iata un citat:

"Toate aceste masuri presupuneau un plan coerent de masuri la nivelul intregului Bucuresti, adica o coordonare perfecta intre Primaria Generala si primariile de sector. In loc de asa ceva, Capitala a avut parte de un haos total."http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=102379

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Roportal, interesant topic ai deschis. Spune-mi, intuiesti fortele externe care sprijina o grupare politica sau alta? Nu e greu sa-ti dai seama!

::cry:: 

 

Pai toate fortele externe pe care se sprijina gruparile politice romanesti pot fi descrise prin trei cuvinte: serviciile secrete straine. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bla bla bla...

hai sa dam vina pe arbitru ca am luat bataie...

 

vedem tot felul de aliante secrete parca am fii in dosarele x aici.

sunte o tara de lasi, aia suntem. traim din aduceri aminte si acum dam vina pe ghinion sau pe terenul prost.

unora le e pur si simplu lene sa gandeasca si accepta o prima varianta ce le-a fost varata-n cap. apoi dam vina pe "agenturile straine"

spui eu care-i problema romanilor... cu riscul de a jigni, NIVELUL DE CULTURA sub limita normalului. e mai imprtant cu cine sa-a culcat mutu decat sa citim ceva mai interesant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bla bla bla...

hai sa dam vina pe arbitru ca am luat bataie...

 

vedem tot felul de aliante secrete parca am fii in dosarele x aici.

sunte o tara de lasi, aia suntem. traim din aduceri aminte si acum dam vina pe ghinion sau pe terenul prost.

unora le e pur si simplu lene sa gandeasca si accepta o prima varianta ce le-a fost varata-n cap. apoi dam vina pe "agenturile straine"

spui eu care-i problema romanilor... cu riscul de a jigni, NIVELUL DE CULTURA sub limita normalului. e mai imprtant cu cine sa-a culcat mutu decat sa citim ceva mai interesant.

 

Goppo: =de> =de> =de> :thumright:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×