Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa-mi fac un site si am nevoie de un domeniu care sa accepte php ....

 

Ma intereseaza un site de gazduire care sa accepte php-ul , sa fie free si sa nu aiba banere sau alte reclame pe el .

 

 

Si inca ceva ... gasisem odata pe google un domeniu care oferea access shell free ... access SSH pe un ip .... din pacate acum nu-l mai gasesc ... cineva care ma poate ajuta in privinta asta

 

 

Multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-mi fac un site si am nevoie de un domeniu care sa accepte php ....

 

Ma intereseaza un site de gazduire care sa accepte php-ul , sa fie free si sa nu aiba banere sau alte reclame pe el .

Si inca ceva ... gasisem odata pe google un domeniu care oferea access shell free ... access SSH pe un ip .... din pacate acum nu-l mai gasesc ... cineva care ma poate ajuta in privinta asta

Multumesc mult

 

xhost.ro. Ai php si o baza de date mysql. am reusit sa instalez si un phpbb cu ce ofera astia....

Din pacate nu accepta fisiere .htaccess ;) dar in rest e ok. Aaaa mai e o chestie, uploadul fisierelor merge cam...GREU. dar totusi e free si nu se poate sa ai pretentii :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate imi da eroare Warning: mail() has been disabled for security reasons in..

 

Am uitat ca mai trebuie sa aiba si optiunea mail activa :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate imi da eroare Warning: mail() has been disabled for security reasons in..

 

Am uitat ca mai trebuie sa aiba si optiunea mail activa :nea:

 

Nu stiu unde o sa gasesti un hostng free care sa permita asa de multe... Nu cred sa existe..daca totusi gasesti unul ia bun ca asta zi-mi si mie ca-s curios

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×