Sari la conținut
Forum Roportal
niteman

Camere digitale Benq

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare.

Vreau sa imi iau o camera Benq DC C530 sau Benq DC C630, costa 4,5 respectiv 5,2 milioane, am gasit pe net detalii tehnice dar as vrea si o opinie a unei persoane care stie cate ceva despre una din ele sau macar e cunoscator in domeniu.

Va rog mult, orice detaliu pe care mi-l puteti da despre aceste 2 camere ar fi foarte important pentru mine.

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca stii deja detalii despre cele doua camere atunci te poti hatari si singur.In principiu, rezolutia ar trebui sa fie cam de 5 mp, ceea ce e absolut suficient(asta in caz ca nu vrei fotografii profesionale).Uita-te si la zoomul optic; ti-ar trebui cam 3x.In rest ar trebui sa analizezi marimea displayului,modurile de fotografiere,autonomia acumulatorului,etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare.

Vreau sa imi iau o camera Benq DC C530 sau Benq DC C630, costa 4,5 respectiv 5,2 milioane, am gasit pe net detalii tehnice dar as vrea si o opinie a unei persoane care stie cate ceva despre una din ele sau macar e cunoscator in domeniu.

Va rog mult, orice detaliu pe care mi-l puteti da despre aceste 2 camere ar fi foarte important pentru mine.

Multumesc.

 

 

Benq DC C630 are rezolutie 6 Mpx, zoom optic 3, zoom digital 4, memorie interna 12MB, alimentare 2 x baterii alkaline AA, ecran LCD 2.4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×