Sari la conținut
Forum Roportal
ady_maris

Suntem noi ultima generatie!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu,este o inrautatire!!!! :)

nu te cred ! :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce te face sa fii atat de sigura??? :D

adica...(,) ca nu vine ! :tease:

Pentru ca vad!

 

Bla, bla, bla... isterii apocaliptice. Nu stie nimeni cand va veni acel moment. Chiar si Iisus a spus ca nici macar el nu stie. Doar Dumnezeu stie! Deci nu avem de-a face decat cu agitatori. Dupa cum rezulta din Biblie, si cand se va intampla nu-si vor da seama oamenii!

nu stie nimeni ziua ,anul ,ceasul .....dar Domnul ISUS a dat niste semnalmente,acelora care-L asteapta!!!

 

2 Petru, 3

 

2 ca să vă fac să vă aduceţi aminte de lucrurile vestite mai dinainte de sfinţii prooroci, şi de porunca Domnului şi M

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultima generatie pe dracu!! Nu sunt atat de egocentric incat sa cred asta. Si daca se gaseste vreunul care sa lase Biblia din mana cand vorbeste, eu dau un premiu. Auzi, generatie ultimă. Parcă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ultima generatie pe dracu!! Nu sunt atat de egocentric incat sa cred asta. Si daca se gaseste vreunul care sa lase Biblia din mana cand vorbeste, eu dau un premiu. Auzi, generatie ultimă. Parcă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ultima generatie pe dracu!! Nu sunt atat de egocentric incat sa cred asta. Si daca se gaseste vreunul care sa lase Biblia din mana cand vorbeste, eu dau un premiu.

sa-ti las adresa ?.... pentru premiu , desigur ! :tease:

 

 

noi vom descoperi isecretu nemuriri :lol2:

 

waw... al carei "nemuriri" ?

 

 

Fiecare interpreteaza Biblia functie de confesiunea religioasa de care apartine.

...daca apartine ! :D

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ultima generatie pe dracu!! Nu sunt atat de egocentric incat sa cred asta. Si daca se gaseste vreunul care sa lase Biblia din mana cand vorbeste, eu dau un premiu. Auzi, generatie ultimă. Parcă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×