Sari la conținut
Forum Roportal
Master of Disaster

Erori pe forum

Postări Recomandate

Am observat in mai multe randuri ca apar eror in afisarea anumitor parti de bbcode in mai multe posturi chiar daca partile respective au fost adaugate cu editorul si nu manual. De exemplu la linkuri, nu este interpretat ok bbcode-ul indiferent cum am incercat si am modificat....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu si eu despre problema asta dar din pacate nu tine de noi eroarea si nici rezolvarea ei. IPB are probleme am vazut si pe alte forumuri care il folosesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, stiu si eu despre problema asta dar din pacate nu tine de noi eroarea si nici rezolvarea ei. IPB are probleme am vazut si pe alte forumuri care il folosesc.

 

Nasol. :D Din cate stiu eu ar trebui sa va acorde suport ... si sa rezolve dumnealor problema...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca am o problema cu cookies-urile.

 

Daca dau link pe un topic imi arata subiectele de la ultimul refresh. Am sters cookies tot asa face.

Am schimbat 3 browsere... ie,opera, mozilla ... la fel, si numai pe acest forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca am o problema cu cookies-urile.

 

Daca dau link pe un topic imi arata subiectele de la ultimul refresh. Am sters cookies tot asa face.

Am schimbat 3 browsere... ie,opera, mozilla ... la fel, si numai pe acest forum.

 

Ai incercat un clear cache?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

IPB WARNING [2] mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (11) (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)

 

 

 

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here.

 

Error Returned

 

 

SQL error: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (11)

SQL error code:

Date: Monday 24th 2006f July 2006 11:51:40 AM

 

We apologise for any inconvenience

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×