Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Bancuri misogine....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intr-un avion, un avocat nimereste langa o blonda mishto. Bla, bla, tot incerca sa intre in vorba cu ea... nimic. Blonda se uita pe geam, mai incerca sa doarma... Avocatul, enervat:

-Uite, hai sa jucam un joc mishto! Eu iti pun tie o intrebare, si daca nu stii imi dai 5$,

apoi imi pui tu mie o intrebare, si daca nu stiu iti dau 5 $! Si tot asa... ??

-Nu domnule, imi pare rau, sunt obosita, as prefera sa ma odihnesc...

Avocatul enervandu-se si mai tare:

-Bine, uite, jucam alt joc! Eu iti pun tie o intrebare, daca nu stii imi dai 5$; tu imi pui mie o intrebare, si daca nu stiu, iti dau 500$ !!

Blonda accepta in sfirsit.

-Care este distanta de la Pamint la Luna?

Blonda deschide geanta si ii da 5$.

-Ce e mic, are 3 picioare si urca dealul?

Avocatul, se gindeste..., scoate Lap Top-ul, cauta in baza de date..., cauta pe Internet..., trimite

mailuri la toti prietenii..., in sfirsit, dupa 1 ora, transpirat, ii da blondei 500$. Blonda ii ia,

apoi se intoarce si incepe sa se uite plictisita pe geam. Avocatul, isterizat:

-Bine, bine, ce e mic, are trei picioare si urca dealul?'

La care blonda deschide tacticoasa geanta si ii da o hirtie de 5 $.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...cred totusi ca tipa era bruneta si nu blonda...

 

 

O blonda care s-a saturat sa rida toata lumea de ea se vopseste bruneta, isi schimba numele si pleaca din oras.Pe drum vede un cioban cu o turma de oi.Ce se gindeste ea: toata viata lumea a facut misto de mine, ia sa fac si eu misto de alti, ca acum nu mai sint blonda si nu ma stie nimeni.Zis si facut.Coboara din masina si se duce la cioban.

- Bade, daca-ti spun asa dintr-o privire cite oi ai in turma,imi dai o oaie?

- Da, fata tati.

Blonda se uita de jur imprejur si spune:

- 201

- Da fata tati, intelegerea-i intelegere, alegeti o oaie si a ta sa fie.

Zis si facut.Blonda vesela se urca in masina, cind sa plece ii bate ciobanul im geam:

- Fata tati, daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai ciinele inapoi?

Editat de taranus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cred totusi ca tipa era bruneta si nu blonda...

O blonda care s-a saturat sa rida toata lumea de ea se vopseste bruneta, isi schimba numele si pleaca din oras.Pe drum vede un cioban cu o turma de oi.Ce se gindeste ea: toata viata lumea a facut misto de mine, ia sa fac si eu misto de alti, ca acum nu mai sint blonda si nu ma stie nimeni.Zis si facut.Coboara din masina si se duce la cioban.

- Bade, daca-ti spun asa dintr-o privire cite oi ai in turma,imi dai o oaie?

- Da, fata tati.

Blonda se uita de jur imprejur si spune:

- 201

- Da fata tati, intelegerea-i intelegere, alegeti o oaie si a ta sa fie.

Zis si facut.Blonda vesela se urca in masina, cind sa plece ii bate ciobanul im geam:

- Fata tati, daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai ciinele inapoi?

Pe asta o stiam....pe cea de sus nu....e mai tare!!! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima e mortala :yahoo:

 

Intrebari puse de femei in timpul meciurilor

 

a. astia cu cine joaca?

b. Pot sa schimb pe Acasa?

c. Auzi, Figo e casatorit?

d. Tie care tricou iti place mai mult?

e. Aia care n-au mingea de ce fug?

f. Te intereseaza si prelungirile?

g. Cate reprize sunt in total?

h. Aia de ce joaca asa de dur?

i. Daca in spatele portii este plasa de ce nu se pune si in jurul terenului?

j. Cit de inalt se poate lovi cu mingea?

k. Arbitrul are voie sa joace carti in timpul meciului?

l. De ce toata lumea fuge in cealalta directie dupa ce au dat un gol?

m. Vrei sa vorbesti cu mama la telefon?

n. Ce crezi, cand vom avea timp sa mergem undeva in vacanta?

o. Ma mai iubesti?..

Editat de Nevermind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primul e dragutz! si sigur era blonda...unei brunete i-ar fi tremurat mana pe bacnota aia ...:yahoo: just kidding!

ce as indrazni sa-l intreb pe movul zburatacit este...ce a vazut el "misogin" in bancul pe care l-a postat?. ca vorba aia, "DOAR bancuri misogine" :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trei blonde gasesc un pestisor auriu.

Pestisorul le promite ca le va indeplini cate o dorinta daca il va arunca in apa.

Prima blonda cere sa o faca mai desteapta,iar pestisorul o face roscata.

A doua cere sa o faca mai desteapta decat prima si pestisorul o face bruneta.

A treia cere sa o faca mai desteapta decat celelalte doua iar pestisorul o face barbat.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
primul e dragutz! si sigur era blonda...unei brunete i-ar fi tremurat mana pe bacnota aia ...:yahoo: just kidding!

ce as indrazni sa-l intreb pe movul zburatacit este...ce a vazut el "misogin" in bancul pe care l-a postat?. ca vorba aia, "DOAR bancuri misogine" :doh:

Asta asa...ca sa fie mai incitant....ca daca scriam "BANCURI CU AVIOANE" nu intra si nu posta nimeni! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La un magazin specializat in vanzarea de soti, femeile puteau alege dintre mai multe categorii de barbati, care erau comercializati pe fiecare din cele cinci etaje ale magazinului.

Calitatea viitorilor soti crestea odata cu etajul.

Singura regula era ca odata deschisa usa unui etaj, trebuia sa alegi un barbat de la acel etaj sau sa renunti, neavand posibilitatea sa te reintorci.

Asadar, doua prietene merg la magazin sa-si gaseasca soti.

La primul etaj, pe usa era scris: "Acesti barbati au serviciu si iubesc copii".

Femeile citesc mesajul si gandesc: - E mai bine decat sa nu aiba serviciu sau sa nu iubesca copii, dar oare cum sunt cei de mai sus...

Asa ca urca la al doilea etaj. Aici era urmatorul anunt: "Acesti barbati au slujbe bine platite, iubesc copii si arata foarte bine".

- Hmmm, spun femeile, dar oare ce urmeaza?

Asa ca urca la al treilea etaj. Pe usa acestuia era scris: "Acesti barbati au slujbe bine platite, arata extrem de bine, iubesc copii si ajuta in gospodarie".

- Foarte tentant, spun femeile, dar precis cei de mai sus sunt si mai buni.

La al patrulea etaj era urmatorul afis: "Acesti barbati au slujbe foarte bine platite, iubesc copii, ajuta la treburile gospodaresti, arata foarte bine si au o fire extrem de romantica!".

- Extraordinar, exclama ele si urca la etajul cinci.

Aici era urmatorul mesaj: "Acest etaj exista numai pentru a demonstra ca femeia este imposibil de satisfacut!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e ceva ce-mi da cu rest aici... daca fata aia incurca cainele cu o oaie cum de a dat raspunsul corect? era o oaie ascunsa sau oferta ei a fost sa spuna numarul animalelor prezente si nu a oilor in special?!

 

bancul meu misogin...

Dupa crearea primilor oameni, D-zeu isi admira... "opera":

-Tu, cel numit barbat, esti cea mai desavarsita creatura a mea. Inteligent, frumos, cu o armonie in miscari de neinchipuit, te descurci remarcabil in orice situatie, integru... esti Perfect!

Tu, femeie, aaaa... ar trebui sa te mai machiezi.

 

 

sunt stupid de-a dreptul, dar nu stiu ce buton se apasa ca sa pot trimite mesajul. oare cer prea mult daca sugerez ca ar trebui sa fie rosu si sagetele din toate directiile sa arate spre el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×