Sari la conținut
Forum Roportal
eu-simplu

O iubire interzisa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tinand cont ca am sot acasa..as jumuli-o pe cea care vrea sa imi ia bunatate de sot :yahoo:

:yahoo:

dar ce te-ai face cand si el i-ar face ochi dulci? :doh:

cum e in cazul persoanei care a deschis topicul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce te-ai face cand si el i-ar face ochi dulci? :doh:

cum e in cazul persoanei care a deschis topicul.

Fum fara foc nu iese :yahoo: ..si am eu o vaga parere..ca de obicei pe femei le mananca..ea daca era femeie la casa ei si isi iubea sotul ii putea zice vreo doua de dulce din start si ii zicea si amicai ce are la usa :doh:

 

Sunt prea radicala? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa nu fim ipocriti... in conditile in care preacurvia devine o obisnuinta in societatea asta...

macar sentimentul ala de iubire, asa jalnic cum il consideri tu ...are ceva frumos in el... te face mai bun.

decat sa si-o traga pe langa casa si sa traiesti in minciuna... mai bine o iubire si un divort.

sa-l lasam pe Dumnezeu sa se ocupe de ale Lui...nu sa-l amaestecam in ciorba noastra doar cand ne convine.

Nu stiu cine e mai ipecrit. Zi mai bine ca il scuipi pe Dumnezeu si invataturile lui, si am terminat problema. Ca omul nu mai crede si transforma faradelegea in virtute, asta nu inseamna ca pacatul nu mai exista. Cum spuneam, capul la nisip! Si chiar lucrurile astea sunt treburile lui Dumnezeu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate vad sotul cu pricina se face singur pachet si pleaca din tara.

L-o fi apasand constiinta :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fum fara foc nu iese :yahoo: ..si am eu o vaga parere..ca de obicei pe femei le mananca..ea daca era femeie la casa ei si isi iubea sotul ii putea zice vreo doua de dulce din start si ii zicea si amicai ce are la usa :doh:

 

Sunt prea radicala? :doh:

Nu, nu esti! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-o fi apasand constiinta :yahoo:

De ce sa-l apese? Cand iubesti te apasa constiinta? Pe mine nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cine e mai ipecrit. Zi mai bine ca il scuipi pe Dumnezeu si invataturile lui, si am terminat problema. Ca omul nu mai crede si transforma faradelegea in virtute, asta nu inseamna ca pacatul nu mai exista. Cum spuneam, capul la nisip! Si chiar lucrurile astea sunt treburile lui Dumnezeu.

thunami ...

eu refuz sa fac parte din societatea aia de tip retard, prefer una spirituala...

iar daca-mi povestesti de cutumele biblice... sa avem pardon, ori poate eu sunt defect sau anacronic si cred ca societatea asta e in dezvoltare...asa cu bune si rele.

si hai sa nu-l amestecam pe Dumnezeu in povestea asta , oricum s-ar putea sa difere felul in care iL privim... iar daca chiar iL interesa ... .

ma rog, nu vreau sa scormonesc "rahatul" pe un topic despre dragoste !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce sa-l apese? Cand iubesti te apasa constiinta? Pe mine nu

Pe mine m-ar apasa sa stiu ca am o sotie acasa cu care fac tot tacamul :yahoo: si n-as avea taria sa-i zic adevarul. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine m-ar apasa sa stiu ca am o sotie acasa cu care fac tot tacamul :yahoo: si n-as avea taria sa-i zic adevarul. :yahoo:

pai te poate apasa tocmai lipsa curajului de a spune... iar ipotetic, daca deja ai fi ajuns in punctul ala... sfarsitul casniciei e doar o chestiune de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×