Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Intamplari paranormale cu masina

Postări Recomandate

Vi s-a intamplat vreodata ca in timp ce mergeati cu masina sa preia ea controlu, sa se blocheze volanul si sa nu mai raspunda la comenzi ?

Mie personal nu mi s-a intamplat dar am citit intr-un ziar ca la unii soferi li se intampla astfel de lucruri cat sa evite accidentele. Si nu ma refer la masini de mii de euro ci la mioriticele noastre Dacii 1300 si 1310.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata ca in timp ce mergeati cu masina sa preia ea controlu, sa se blocheze volanul si sa nu mai raspunda la comenzi ?

Mie personal nu mi s-a intamplat dar am citit intr-un ziar ca la unii soferi li se intampla astfel de lucruri cat sa evite accidentele. Si nu ma refer la masini de mii de euro ci la mioriticele noastre Dacii 1300 si 1310.

Normal.Numai romanii sunt capabili sa scorneasca asa nazbatii!Din mii de accidente , cum de numai la unii se intampla?Sunt ei mai credinciosi sau mai mincinosi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata ca in timp ce mergeati cu masina sa preia ea controlu, sa se blocheze volanul si sa nu mai raspunda la comenzi ?

Mie personal nu mi s-a intamplat dar am citit intr-un ziar ca la unii soferi li se intampla astfel de lucruri cat sa evite accidentele. Si nu ma refer la masini de mii de euro ci la mioriticele noastre Dacii 1300 si 1310.

Mi s-a mai intamplat la tot felul de obiecte sa apara fenomene ciudate.

Mi s-a intamplat , de cateva ori, cand masina se oprea si "ii faceam ceva", energetic, si isi revenea. Dar intr-adevar, era una mioritica, de a noastra...

Sa va curentati de DVD sau de aspirator vi s-a intamplat? Eu o perioada, cand dadeam cu aspiratorul trebuia sa am mare grija sa nu pun mana pe parte metalica ca ma curenta puternic. Vad acuma nu mi se mai intampla...DEsi e acelasi aspirator... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a mai intamplat la tot felul de obiecte sa apara fenomene ciudate.

Mi s-a intamplat , de cateva ori, cand masina se oprea si "ii faceam ceva", energetic, si isi revenea. Dar intr-adevar, era una mioritica, de a noastra...

Sa va curentati de DVD sau de aspirator vi s-a intamplat? Eu o perioada, cand dadeam cu aspiratorul trebuia sa am mare grija sa nu pun mana pe parte metalica ca ma curenta puternic. Vad acuma nu mi se mai intampla...DEsi e acelasi aspirator... :jester:

Poate ca acum esti "izolata".Sau nu mai esti asa permisiva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca acum esti "izolata".Sau nu mai esti asa permisiva!

Daca ma gandesc , ai dreptate, nu prea mai inghit multe si nu prea permit orice in ultima vreme. Mai critica si resping mai usor diverse...

Dar totusi, ieri ma enervasem nu stiu pentruce si cand am atins DVD -ul m-am curentat si au iesit scantei. E prima oara cand mi se intampla asa ceva.M-am speriat. Mi-a fost frica sa nu se strice DVD-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a mai intamplat la tot felul de obiecte sa apara fenomene ciudate.

Mi s-a intamplat , de cateva ori, cand masina se oprea si "ii faceam ceva", energetic, si isi revenea. Dar intr-adevar, era una mioritica, de a noastra...

Sa va curentati de DVD sau de aspirator vi s-a intamplat? Eu o perioada, cand dadeam cu aspiratorul trebuia sa am mare grija sa nu pun mana pe parte metalica ca ma curenta puternic. Vad acuma nu mi se mai intampla...DEsi e acelasi aspirator... :jester:

In cazul de fata o banala legatura la pamint a instalatiei ar fi rezolvat cazul misterios...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mereu tine figura cu impamantarea

eu ma incarc frecvent cu energie statica si daca ii intind mana cuiva...va avea un soc (electic)

 

cu masina, am avut multe ''aparitii'' bizare. o data mi-a sarit un manz in fata masinii. cu greu am evitat intalnirea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu mereu tine figura cu impamantarea

eu ma incarc frecvent cu energie statica si daca ii intind mana cuiva...va avea un soc (electic)

 

cu masina, am avut multe ''aparitii'' bizare. o data mi-a sarit un manz in fata masinii. cu greu am evitat intalnirea..

 

Pai,descarca-te!Stie toata lumea cum...

Si ai grija cu ce te imbraci.Renunta la sintetice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda.... si mie mi se intampla des sa ma corentez de cablul de la tv de dvd de televizor de usa masinii de clantza usii etc

 

am schimbat pana acum vreo 4 case inchiriate si tot acceasi chestie mi se intampla

 

n-am nici o idee de unde provine energia asta

 

si draga gigin ma corentam cu si fara haine pe mine :flowers:

Editat de madaly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×