Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

(pentru alinuta...)

nu aruncam cu rosii dar te-as ruga sa nu mai compari o musca ce bazaie(v. Baciu) cu un tip care chiar canta!!!

cand am ascultat concertul de adio al lui Kempes , imi venea sa il strang de gat pe Baciu cu "completarile" lui , cu ouo-urile alea lesinate ale lui. cea mai releventa piesa e Ploaia!vedeti acolo diferenta de plamani dar mai ales de voce!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mega Concert CARGO 22 mai in Bucuresti incepand cu orele 21, Locatie: HALA DE MUZICA Soseaua Mihai Bravu nr.475 (langa benzinaria ROMPETROL), biletele se gasesc la intrare, pret bilet 30 ron. Pentru mai multe informatii accesati site-ul www.sprintmedia.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
(pentru alinuta...)

nu aruncam cu rosii dar te-as ruga sa nu mai compari o musca ce bazaie(v. Baciu) cu un tip care chiar canta!!!

cand am ascultat concertul de adio al lui Kempes , imi venea sa il strang de gat pe Baciu cu "completarile" lui , cu ouo-urile alea lesinate ale lui. cea mai releventa piesa e Ploaia!vedeti acolo diferenta de plamani dar mai ales de voce!!

 

de acord, foarte de acord.... :o: n-am inteles niciodata ce cauta Igrisan acolo. ma deranjeaza ca unii (destul de multi) stiu aceasta piesa (ploaia) in varianta Igrisan. pacat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×