Sari la conținut
Forum Roportal
kisstina

catamai prostu'

Postări Recomandate

... e mai vechi jocul..

de fiecare data rezultatul e multiplu de 9: 9,18,27..

iar in tabelul cu simboluri, multiplii lui 9 au acelasi simbol...simbol care se schimba aleator...

 

Dar parca trebuia sa comentam despre americani stupizi...s-a schimbat cumva tematica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e frustrant :blink:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Poate n-am fost prea explicit dar pe link-ul de mai sus e vorba tot de americani stupizi care cred tot ce li se spune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate n-am fost prea explicit dar pe link-ul de mai sus e vorba tot de americani stupizi care cred tot ce li se spune...

Aia s-ar fi intamplat si la noi, cred.. Sunt destui disperati care ar cadea intr-o capcana de genul asta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia s-ar fi intamplat si la noi, cred.. Sunt destui disperati care ar cadea intr-o capcana de genul asta :stars:

Pentru 5 dolari, care barbat n-ar face-o...(barbatii carora le plac femeile, bineinteles. :blink: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la inceput nici nu am stiut daca sa cred asta, dar totusi... fiind vorba de americani, totul e posibil.

http://www.tubel.ro/modules/news/article.php?storyid=235

 

ps:nu stiu daca nu ar fi trebuit sa trec asta la coltul trist...

Eu l-as pune la Coltul Prostilor... Pai cum poti sa crezi ca din doi parinti caucazieni poate sa "iasa" un copil mulatru. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu l-as pune la Coltul Prostilor... Pai cum poti sa crezi ca din doi parinti caucazieni poate sa "iasa" un copil mulatru. :cry:

avem si coltul prostilor?? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×