Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Idei forumuri si subforumuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Propunere:nu am vazut o rubrica de "social" sau ceva in genul...probleme sociale,omul si societatea...

Ma insel? ;)

uite aici

 

Omul si Societatea cuprinde discutii pe teme precum politica, economia, dragostea, religie si spiritualitate, cresterea copiilor, legislatie, frumuste, astrologie si paranormal sau sanatate.

luat din mesajul lui shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;) Daca vreau sa deschid un topic intitulat"Vecinul meu scandalagiu"sau "Politistul corupt".... la care rubrica..unde il postez corect?

Am deschis unul:"Fii doamna!" si nici nu mai stiu pe unde ca atit m-am invirtit sa-i gasesc un loc potrivit...si degeaba!

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca stiu la ce se refera bagherra.

m-am gandit la o astfel de rubrica. ma gandesc inca cum sa se numeasca si la un regulament specific, pentru ca nu vreau inundatii de cereri de donatii si ajutoare pentru copii suferinzi de boli inexistente si alte categorii de spam-uri din aceasta.

 

sunt vreo trei subiecte care mi-au atras atentia si de la care mi-a venit ideea: cel cu rosia montana, cel cu voluntarii pentru casa de copii domnesti ilfov, si proiectul lui bel ami.

 

probabil va aparea sectiunea respectiva. un loc in care sa se faca cunoscute actiuni concrete, in care sa fie vorba de oameni si de implicare si nu de bani si donatii.

 

 

edit: am postat in timp ce scriai. de la caz la caz la legislatie, politica, sau discutii diverse de la varia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi muta aceste mesaje la Feedback sugestii de imbunatatire.

 

Temele deschide de tine: Intri pe profilul tau, acolo unde scrie "Logat ca:", apoi din optiuni, alegi a doua varianta - subiecte deschide de acest membru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de dintisori nu vorbim? Stomatologie nu avem la sanatate? Ca eu nu am gasit nimic :tease:

 

Scuze, gata, am gasit ceva, dar credeam ca merita un subforum. Cum doriti voi.

Editat de crptmnzc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de dintisori nu vorbim? Stomatologie nu avem la sanatate? Ca eu nu am gasit nimic :cheer:

 

Scuze, gata, am gasit ceva, dar credeam ca merita un subforum. Cum doriti voi.

 

E o idee buna. Am facut o categorie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×