Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Idei forumuri si subforumuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok, nu sunt vechi pe Roportal, dar de cand sunt, am remarcat o chestie foarte interesanta: tot timpul se gases useri noi care sa deschida topicuri despre un gen muzical. Pana acum s-au deschis despre rock topicuri ca slipknot, metallica vs LP, rock-totul despre rock, rock=satanism, s.a.m.d. Nici houserii nu se lasa mai prejos, si apar topicuri. Nu se poate sa facem sub-topicuri pt astea doua genuri? Please!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea unui subforum dedicat acestui gen muzica este excelenta si felicit conducerea! Dar totusi nu s-ar putea ca denumirea sa ii fie schimbata in "muzica electronica", deoarece din cate am vazut se dechid topicuri care nu prea sunt in concordanta cu denumirea ariei (de exemplu se discuta despre trance,eurodance, techno...) .

Ma gandesc ca schimbarea denumirii ar lasa loc si altor useri care nu asculta in special house ci si alte genuri : drum&bass , breakbeat, ambient recunoscute alaturi de house,trance,techno ca apartinand muzicii electronice.

Multumesc mult ! :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai remarcat, Shur'tugal a anuntat ca aria de acoperire a celor doua sub-forumuri este mai larga decat o accepta simpla denumire. La rock intra si black metal, si power metal, si punk, si ska, si multe altele. La fel, si la house, luam in considerare tot ce e muzica electronica... In sfarsit, daca tu zici ca e musai sa se scimbe numele sub-forumului... te descurci. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deja s-a inceput sa se arunce cu oua, salata si rosii.. doh.gif

 

A fost doar o sugestie! Nu stiu ce te face sa crezi ca am adus critici sau am impus aceasta schimbare. Si oricum nu am zis ca e obligatoriu, din partea mea poate sa ramana cum doresc administratorii, nu ma voi supara si nu voi arunca cu "oua, salata, rosii".

 

@daemon : numele subforumului "rock" are o denumire mult mai generala si e clar ca aici se pot include nu stiu cate sub-genuri/genuri din aria rock decat "house".

 

Offtopic: Apropo ai fost vreodata la TmBase? :nea: ca vad ca esti din Timisoara.

 

Oricum imi cer scuze daca am ofensat pe cineva! Numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut guest.

nici o jignire, heidy facea referire la anuntul de la muzica, postat atunci cand s-au 'infiintat' cele doua subforumuri :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, si s-ar putea sa ma intind, si mai ales s-ar putea sa treceti peste postul meu, dar nu am vrut sa mai deschid un topic pentru inca o cerere.

 

E vorba de sectiunea Sport a forumului. Nu ar fi mai ergonomic daca s-ar crea doua sub-categorii, gen "Competitii" si "Generalitati despre sport"? Inot, ciclism, box, toate ajung la a doua. Anyway, acolo n-am postat inca, deci n-o sa plang prea tare daca o sa ziceti ca nu ieste o idee buna :). E o sugestie micuta, atat.

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gandeam la un subforum de fotbal - sunt multe topicuri despre varii echipe etc. daca ar avea un subforum separat, cred ca s-ar aerisi restul sectiunii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate gasiti si voi moderatorii o solutie astfel incat sa nu mai fie atatea subiecte la gramada... eu uneori ma pierd si nici nu mai stiu la ce topic sunt... mersi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×